olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чітка координація Банкова-Кремль

*
Бойко з Медведчуком побували в Москві. Для багатьох вже очевидно, що була розіграна ключова, не надто хитра, але вельми зухвала "многоходовачка". Основна мета - це гра з токсичністю заради того, щоб до другого туру підсадити ПОПа на друге місце, де зараз знаходиться ЮВТ.

Слідкуйте за руками: вчора журналіст ТВ-каналу кума путина "випадково" запитав Бойко про його можливий політичний союз з ЮВТ, той відповів, що "я не проти, якщо це заради миру". Про союз з іншими кандидатами телеведучий запитати "забув" ... а сьогодні Бойко вже в Москві і щось обговорює з прем'єр-міністром рф. Все зрозуміло: Бойко - найчистіший кандидат від країни-агресора. Слідкуйте за руками далі: одночасно з цим, ЗМІ, підконтрольні Банковій, розносять новину про "можливий союз" ЮВТ і політсили кума путина, публікують це з фотографією сьогоднішньої зустрічі "ймовірного союзника ЮВТ" з Медведєвим. Кремль і ЮВТ - практично "одне ціле"! Матеріал закріплений. Многоходовочка по лінії Банкова-ЗаЖіття-кумПутіна-кремль відбулася.

Взагалі, дуже цікаво, коли в житті політика відбувається момент його перетворення в шматок продукту життєдіяльності. Цим шматком забруднили іншого кандидата, щоб він втратив рейтинг і до другого туру вийшла потрібна людина. Професія така ...

Загалом, друзі, досить цікава розв'язка пішла. Чітка координація Банкова-Кремль під слова з маршу українських націоналістів "Плекав нас Біль по втраті України, кормив нас гнів и злість на ворогів" на лице. Маски скинуті. Спостерігаємо далі)

Sergey Naumovich, Facebook.

Б ...

Tags: вибори, хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments