olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Звідки ж вони знають, що він там казав ?

*
© Всі, хто проти Зеленського, категорично заявляють, що юмор у нього жахливий і, що його юмористичні програми вони ніколи не дивилися, і не дивляться.

Цікаво, а звідки ж вони тоді знають, що він там казав про Україну, і що він там говорив взагалі ? Я, наприклад, точно не дивилася "95 квартал", і тому, я уявлення не маю щовін там казав.

Якщо його ярі противники бачили лише якісь вирізані з програм моменти, то це абсолютно нічого не значить, тому що нарізати і скомбінувати, можна все що завгодно. І пояснення змісту і задумки нарізок буде таке, яке потрібне або самому нарізчику, або замовнику нарізки.

Точно так, як у мережах написали, що Комаровський, сказав що буде захищати російську мову. Я як прочитала таке, дуже розлютилася, і одразу написала гнівний пост з цього приводу. Але, коли я знайшла повне відео, і сама послухала повністю, що ж там казав Комаровський, то зрозуміла, що те що написано в мережі просто перекручує зміст сказаного.

Думаю, так і з Зеленським - "не такий страшний чорт, як його малюють". Якщо люди не дивилися його юмор, то як можна аналізувати те, що він говорив ?

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/316668.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments