olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

7 доба за місячним календарем

Символом доби є Півень, який у свою чергу вважається символом сміливості, уважності, яскравості, оптимізму і ентузіазму. Півень сповіщає про схід сонця своїм голосом, тому сьома доба тісно пов'язана з магією слова і голосу.
Цієї доби слово має особливу силу, тому протягом доби треба особливо слідкувати за тим, що ви говорите.

Цієї доби треба вчитися говорити, добре ставити мову, навчатися мистецтву говорити публічно. Сьогодні треба бути обережним у словах тому, що вони сьогодні мають особливу магічну силу, особливо небезпечно злословити і брехати, бо все негативне, що Ви скаже може повернутися проти Вас, стати злом для Вас.

Є у Півня негативні риси - занадто велика самонадіяність і марнославство. Ці риси можуть цієї доби проявитися у людей з особливою силою, тож їх необхідно щосили стримувати.

А ще цієї доби особливу силу має молитва, адже молитва складається із слів, тому у цей день не завадить, по можливості, усамітнитись на деякийчас і щиро помолитися.

Фото034(2)
Фото: olga_den_f

Tags: Місячний календар (1 - 10 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments