olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Тимошенко про три бізнеси Порошенко з Кремлем.

*
- В чому біда Петра Олексійовича Порошенка ? Біда в тому, що він перейшов ті червоні лінії, які не переходив ніхто з Президентів. Він перейшов всі червоні лінії. Тому що ..., багато людей не знають на чому робиться бізнес.

У Петра Олексійовича найпотужніший бізнес з Кремлем. Сьогодні, зараз ... він робить потужний бізнес з Кремлем. Причому таких бізнесів три.

Перший бізнес, він постачає через свої афільовані компанії нафтопродукти, через Новоград-Волинську трубу до України і до Європи. Російські. Причому все це робиться абсолютно конструктивно.

Другий бізнес, це скраплений газ, який використовується для автомобілів в Україні. Постачають його афільовані компанії з Росії. Це буде до-ве-де-де-но.

А третій бізнес ... Ви чули від Президента таку прекрасну аксіому : що ми вже 5-ть років не споживаємо російський газ ?, - говорить Тимошенко.

- Ніби-то беремо з Словаччини, - Гордон.

Так от я хотіла би, щоб він там сважини показав мені.

- А їх нема в Словаччині, - Гордон

- ... так нема європейського газу взагалі, такого, щоб можна було поставити Україні. А насправді от це іще одна мегаоборутка, яка проводиться. Коли береться російський газ, технічно проводиться по самому короткому шляху, в Україну. А по документам, вони його проводядь через "Марс". Вони його проводять через європейські хапи, через фірми прокладки, і там десь залишається 70 - 80 доларів на нашому, українському газі, який постачається в Україну, але твердо з Російської Федерації.

- І це робить Порошенко ?, - запитує Гордон.

- А як Ви собі уявляєте що це можна робити без участі бізнесмена Порошенко ? Коли у нього на очах рухаються міліарди, не гривень, доларів, да ? А він спостерігає за цим процесом, благосно, да ? І просто дає можливість це робити.

Я просто мрію про дебати з Петром Олексійовичем Порошенко, - говорить Юлія Тимошенко.

===========================

Правда, це чи ні ? Вирішувати відповідним органам. Але, про ці підозри мають знати виборці перед виборами.

Діалог з ВІДЕО : https://olga-den-f.livejournal.com/1525062.html

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/317594.html

Tags: п* Ю. Тимошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments