olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому Харків голосував за Бойко ?

*
По перше, по інерції. А інерція то дуже велика сила, і протистояти їй досить складно. Харків був завжди, у більшості, "біло-блакитним", від цього нікуди не подітися, і Бойко, в очах харків'ян, в першу чергу є "біло-блакитним". Крадіжки, "Вишки Бойко", то все не особливо привертає їхню увагу, і швидко забувається, коли діло стосується фаворита. Те що він літав у Москву, їх також не зупиняє, тому що вони впевнені, що треба домовлятися. Ось така паскудна картинка вимальовується.

По друге. Харків'яни добре знають скільки родовищ природного газу є у Харківській області. Ну як добре знають ? Вони точно знають, що їх багато, не вдаючись особливо до цифр. Вони знають що газ у нас видобували і раніше, а зараз, вони прекрасно бачуть, що нові вишки по області ростуть як гриби після дощу. У зв'язку з цим, харків'янам, звичайно ж, важко змиритися з тим, що газ місцевого видобутку коштує ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХАРКОВА І ОБЛАСТІ як імпортний.

А тут Бойко. Мало того що він і так фаворит, так він ще і ціни на газ обіцяє знизити. Ну звісно що Харків дає йому на ввиборах до 30%.

Порошенко сказав, що почув виборців Зеленського. Цікаво, чи почув він виборців Бойко ? Якщо ні, то електорат Бойко віддасть голоси у другому турі за Зеленського. І до ворожки не треба йти ...

БіЗ

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/319870.html

Tags: Пояснення, вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments