olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що у котика Зєлі у мішку ?

*
З булавою в руці я уявити можу будь-кого з трьох.

Головнокомандувачем уявити найяскравіше я можу Юлю. То така пані, яка зможе "построяти" будь-кого. Тому її і бояться. Прекрасний приклад того, що Юлі всі бояться - те, що на розмову віч на віч, перед першим туром, на перший канал, прийшла тільки Юля. Запрошені були всі троє. Чому її бояться політики мені зрозуміло. А от чому за неї побоялися голосувати виборці я геть не розумію.

З двох кандидатів, які вийшли у другий тур, Порошенка я Президентом уявляю, в будь якій ситуації, хоч Головнокомандувачем, хоч на будь-яких переговорах. П'ять років був Президентом. Всі бачили.

А от Зесенський, це для мене кіт з мішком. Якщо кота ми ще якось можемо уявити, наприклад грайливим, або шкодливим, то ЩО там у нього в мішку НЕ МОЖЕ УЯВИТИ ніхто. Сказав що покаже нам що у нього в мішку, за пару днів до виборів. Сюрприз ? Але ж сюрпризи бувають різні.

Як наш грайливий котик Зєля буде поводити себе, також уявити складно. Він не признається. Не говорячи про інші ситуації, я спробувала уявити собі його переговори, наприклад, з Ангелою Меркель ... Нічого уявити не вдалось ...

А від вибору між цими двома залежить доля України !

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/321252.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments