olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Пиха, "понти" і "випендрьож".

*
Нарешті наш фаворит президентських перегонів показав себе в усій красі.

І що ми бачимо ? Пиха, "понти" і "випендрьож". Ніякої поваги до діючого Президента, ніякої поваги до народу, ніякої стриманості, і відверта брехня. "Я вимагаю здати аналізи, а сам лише зроблю вигляд що я їх здав".

Він впевнений, що він красиво тролить Президента, а насправді він просто починає свій політичний шлях з брехні. Він просто бреше і Президенту, і виборцям. Частина народу сміється, насолоджується видовищем. І зовсім не думає про те, що брехня, навіть красива і видовищна, залишається брехнею. І працює вона завжди на того хто бреше, і пошиває в дурні того хто на неї ведеться.

Ось що пишуть ЗМІ :

Кандидат в президенти оприлюднив результати надіслані від клініки "Євролаб", які були зроблені 5 квітня. Зазначимо, спочатку дата взяття аналізів зазначалася 2 квітня, однак після зауважень у коментарях, у штабі Зеленського оприлюднили нове фото, у якому зазначалася дата взяття аналізів 5 квітня, тобто сьогодні.

Крім того, змінилася дата видачі документа. Спочатку вказувалася дата 2 квітня 14:24, а потім - 5 квітня 16:56. Також у документах не співпадають підписи виконавця.

"Додатково надсилаємо зразок Вашого біоматеріалу на дослідження вмісту наркотичних речовин до незалежної лабараторії мережі клінік HM Hospitalies (Іспанія).


а зе 1


Побачивши шалену підтримку у першому турі, людина втратила реальність. А що буде коли такій людині дати владу ?

А виборці бажають видовищ. Частина народу добровільно сп'яніла від них, і готова за видовища віддати владу тому хто їх створює. Не думаючи про те, що похмілля настане досить швидко і буде занадто гірким.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/321455.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments