olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Українці повірили в казку.

*
У казках завжди все добре. Там добро завжди перемагає зло, причому швидко, не довше ніж за годину.

А чим відрізняється казка від реального життя ?

Лише тим, що в казку можна повірити, але в неї ніколи не можна увійти.

В казці все правильно, все красиво, там жити легко. Казка захоплює. Нею можна милуватия, її можна уявляти скільки завгодно, пропагувати її, але увійти в неї не можна ніколи.

Чому українці обирають Зе ? Тому що Зе пообіцяв, що приведе всіх у казку. Попри все. І люди повірили що так можна назавжди піти з реального світу, який їм не подобається, в якому їм важко жити, у світ казки. Але люди не усвідомлюють однієї дрібнички - Зе не чарівник. У нього у віртуальному світі загадкове ім'я - "Зе", він загадково спілкується з прихильниками - виключно через ролики, він погоджується з усім, що говорять йому люди, киваючи головою. Але він не чарівник.

А ще у Зе є прекрасні помічники. Які зараз допомогають Зе, стати Президентом. А після його перемоги допоможуть тим, хто за нього проголосує, прийти до тями, влаштувавши фанатам Зе холодний душ.

Зе 1

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/322332.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments