olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Люблять НЕ за щось, а ПОПРИ все ... сильно, але не довго. (не плутати з коханням)

*
© Щаслива людина Зеленський. У нього влюбилися ледь не пів країни. Влюбилися попри все. Не дивлячись ні на що. Не даремно кажуть що любов зла.

Людям байдуже що він живе десь у комп'ютері, у якихось роликах. А коли виходить поговорити про справи державні, то у нього язик заплітається і пропадає дар мови.

Загадковий Президент. Він сам собі на умі, він не розповідає людям про свої плани, що він збирається робити з державою, що буде робити з війною.

А влюбльонних у Зе, судячи з усього, такі речі і не цікавлять. Їм абсолютно байдуже чи ми виграємо війну, чи капітулюємо. Їм байдуже що там буде з мовою і з Україною взагалі.

Звідки такі висновки ? Та з того, що прихильники Зе навіть не запитують у нього про такі речі. Вони просто насолоджуються роликами і ждуть змін. А які зміни будуть, їх абсолютно не цікавить. Їм "Аби не Порошенко !", а там хай "хоч вовк траву їсть"...

Порошенко в їхньому розумінні, то вже минуле, а вони хочуть світлого майбутнього.

Зе каже "давайте зробимо це разом", і кожен уявляє собі що б він зробив, по своєму, і кожен живе в своїй мрії і радіє з того. Кожен уявляє світле майбутнє по своєму. А Зе ховається за роликами і мовчить, щоб не заважати уявляти людям кожному своє. Щоб не розвіяти ейфорію, поки за нього не проголосують.

А як проголосують і приведуть на трон, а сівши у трон можна вже буде показати і розказати, за що ж реально проголосували влюбльонні у нього фани.

І тоді між Зе і фанами виросте велика діамантова стіна, яка відділить світ реальний від уявного, об яку розіб'ються всі мрії виборців Зе. І звинуватити Зе буде ні в чому, бо він же нічого не говорив, і не обіцяв, він просто пропонував "Давайте зробимо це разом "...

- А як же ми ? Як же ті хто кохає Україну ?
- А кого це цікавить окрім нас ? Нам буде дуже важко. Ми будемо спостерігати, і чекати, бо наші переконання не діють. Ми будемо кохати Україну, і вона буде жива доти, доки ми будемо її кохати. Україна буде жива доти, доки будуть люди яким вона не байдужа.

Доречі, Зе-президент, також буде існувати доти, доки його будуть любити. Але любов і кохання це різні речі.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/324413.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments