olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що сталося з людьми ?

*
Палає храм і падає купол, а діти задоволено хіхікають і знімають "видовище" на смартфони. Це просто у голові не вкладається ... В часи мого дитинства реакція людей була зовсім іншою. Пам'ятаю, у нас у селі була пожежа, горіла хата. Люди були налякані і на посмішки ні в кого навіть натяку не було.

От вам і Томос. От вам і цінності. Для людей немає нічого святого. Їхні цінності - гроші, смартфони, пиво, шашлики, видовища. Така жахлива реальність. Тож не дивно, що за Президента з гаслами "Армія. Мова. Віра", голосує 15%.

Цікаво, чи це жахає когось ще, окрім мене ?"В Люботині Харківської області згорів храм Миколи Чудотворця, який належав Російській православній церкві в Україні.

Про це повідомляється на сторінці "Харків 1654" у Facebook. Пожежа почалася о 18:10 14 квітня і швидко охопила 120 кв. М.

Зазначається, що охоплений полум'ям купол впав на землю. На місце НП прибули 6 пожежних підрозділів.Храм Миколи Чудотворця побудували ще в 1890 році, проте за часів Другої світової війни він був зруйнований, і на тому самому місці облаштували залізничне управління. Храм реконструювали в 1975 році, тоді ж побудували вівтарну частину, праве крило і декілька службових приміщень", - https:/www.obozrevatel.com/ukr/society/kupol-vpav-pid-harkovom-zgoriv-hram-rpts-foto-i-video-z-mistsya-np.htm

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/324747.html

Tags: Надзвичайні події
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments

Recent Posts from This Journal