olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Зе і його команда, або думки кандидата Зе.

*
Зе і його команда, сидять у своєму офісі/штабі, як байбаки в норі. Різниця тільки в тому, що байбак вилазить з нори щоб свиснути, а ці, щоб закинути ролики в інтернет.

Зе спостерігає зі воєї схованки за гореЗе-виборцями і думає:

- Йо-мо-йо ... як же вони взагалі живуть ? Якщо вони готові проголосувати за віртуального Президента, то як же вони можуть вести бізнес ? Тому і живуть так, тому і грошей у них немає, що вони готові погодитися на кота в мішку. А бізнес же такого не пробачає. В бізнесі, спочатку треба в мішок заглянути, потім проаналізувати те, що побачили, а потім уже мати справи з тим що в мішку.

А вони (народ), заради свого, це треба підкреслити, - СВОГО (!), не чужого, світлого майбутнього, готові голосувати за повну невідомість. За те, що їм запропонували помріяти. За віртуального слугу народу !

Ну шо, народе України ? Буде вам "слуга народу". Саме такий, який він є. Не такий яким ви його собі уявили, але це ваш вибір. І пам'ятайте, що вам ніхто нічого не обіцяв, ви просто проголосували кожен за свою мрію, тож і претензіЇ пред'явити, раптом що, ви можете ЛИШЕ СОБІ.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/325247.html

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments