olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Що хочеться сказати заробітчанам і прихильникам віртуального Зе і ко.

*
© Мене бісить те, що у час інтернету, в час коли у кожного по три смартфони в кишені, наші українці галасвіта їдуть тяжко працювати в інші країни, замість того, щоб створити нормальні умови для життя в себе в країні. Голсують за віртуального Голобородька вірячи в те, що він прийде до влади, і перетворить їхнє життя на казку.

Зеленський і його команда, за допомогою інтернету змогли запудрити мізки і прийти до влади, а мільйони українців з ТАКИМ ЖЕ ДОСТУПОМ ДО ІНТЕРНЕТУ, навести лад у державі не можуть, їдуть шукати кращі умови життя в інші країни.

Не подобаються політики, то об'єднуйтесь, вибирайте лідерів серед себе і проштовхуйте їх до влади.

Так ні. Люди повелися на віртуального Голобородька, віртуального Зе і ко, якого створили олігарх і мільйонери, для того, щоб вигравати якісь свої ігри. У своїх іграх вони просто викорисотвують народ як інструмент досягнення своїх цілей, а народ це дозволяє, ще й гризеться між собою, виясняючи який мільйонер кращій, і який більше зробить для народу.

Та НІЯКИЙ мільйонер не буде НІЧОГО робити в інтересах народу. Треба вибирати людей зі свого середовища, проштовхувати його у владу, наводити лад в державі, а за кордон їздити не для того щоб тяжко працювати, а для того ВІДПОЧИВАТИ і щоб подивитися світ.

Так, для того щоб потрапити у владу, є така перепона як внески у сумі мільйонів. Зрозуміло що це зроблено для того, щоб не допускати до влади НЕ міліонерів. Так потрібно вимагати скасувати ті внески на законодавчому рівні. У нас є така штука як петиції.

Зареєструвати петицію і закинути флешмоб : " #Підтримайпетиціюпротивнесків ", і вперед ! Коли люди побачуть що щось робиться в захист їхніх власних інтересів вони відгукнуться і підтримають.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/328349.html

Tags: #Підтримайпетиціюпротивнесків, Звернення до ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal