olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Корчинський про Зе Команду. Кого Володимир Зеленський призначить на посади ?

^
Володимир Зеленський тепер - президент України. Ця звістка багато кого вразила, пригнітила, розчарувала, втішила, обнадіяла, і нам з цим тепер жити. 75% виборців обрали всім обіцянки про зниження тарифів і припинення війни, тоді як 25% обирали курс геть від Москви, зміцнення віри, армії, мови.

Настав час новому президенту переходити до реальних кроків - і позаяк ще команда є солянкою з ватних реваншистів, вчорашніх люмпенів та людей, які зрадили і перебігли на інший човен, з призначенням людей на посади є великі проблеми.

У цьому випуску ВБТ Дмитро Корчинський радить Володимиру Зеленському людей, яких потрібно призначити на посади в українському уряді та на інші важливі посади.

Оскільки Ігор Коломойський - єдина людина в команді Зеленського, і дуже різностороння людина, то закономірно, що він має очолити, для прикладу, НБУ. Так само, як і СБУ, ГПУ, МВС, МЗС, міністерство оборони, уряд, міністерство освіти, і науки, словом, все, на що у нього вистачає досвіду і сміливості.

Всесвітньо-Броварське телебачення застерігає Коломойського про одне - може настати момент, коли Зеленський перестане хотіти бути маріонеткою Коломойського і захоче стати маріонеткою Ахметова.

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments