olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Кравчук очолив "Рух за Україну в НАТО"

Політик закликав владу максимально прискорити приєднання України до НАТО.

Перший президент України Леонід Кравчук очолив "Рух за Україну в НАТО". Про це повідомив колишній глава МЗС Володимир Огризко, який також входить до оргкомітету організації.

"Кравчука обрано головою громадської організації "Рух за Україну в НАТО". Допоможімо владі бути рішучою", - написав Огризко в Twitter.

Сам перший президент, коментуючи журналістам мету організації, заявив, що керівництво України має зробити все, щоб максимально прискорити приєднання до НАТО.

"Україна має моральне і юридичне право на членство в НАТО", - цитує Кравчука ТАСС.

До оргкомітету руху увійшли також колишній прем'єр-міністр Євген Марчук, поет і політичний діяч Дмитро Павличко, екс-депутат Верховної Ради Іван Заєць, колишній представник України в Раді ООН з прав людини Володимир Василенко, дипломат Юрій Щербак.

Кравчук: Українська держава розвалюється

Раніше повідомлялося, що 22 вересня відбудеться засідання РНБО з участю генсека НАТО Йенса Столтенберга. Очікується, що під час візиту Столтенберга до Києва планується підписати угоду про новий рівень представництва НАТО.
Tags: п* Л. Кравчук
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments