olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Одеську міліцію очолив син банкіра, причетного до "виведення" 7 млрд гривень вкладників

Одеське міськуправління міліції очолив підполковник міліції Дмитро Івушкін.

Як повідомили у прес-службі МВС, особовому складу нового керівника представив начальник МВС України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе. "Лорткіпанідзе закликав новопризначеного керівника сумлінно нести службу, бути уважним до заяв та звернень громадян та активно боротися з корупцією", - йдеться у повідомленні.

Івушкін народився у Луганську, почав службу в органах внутрішніх справ з 2003 року на посаді оперуповноваженого групи по боротьбі зі злочинними проявами, пов’язаними з викраданням і угонами транспортних засобів і крадіжками з помешкань громадян.

З серпня 2014 року - начальник сектора розкриття злочинів, учинених іноземцями та відносно них, відділу карного розшуку Одеського міського управління Головного управління МВС України в Одеській області. З липня 2015 року обіймав посаду начальника Малиновського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області.

Разом з тим, як повідомляє Думская.net, Дмитро Івушкін - син генерал-лейтенанта міліції Юрія Ивушкина, який причетний до виведення з Імексбанку 7 мільярдів гривень, що належать вкладникам фінустанови і державі.

З 1987 до 2006 року Юрій Івушкін служив в органах внутрішніх справ, керував УМВС України в Херсонській, Одеській областях, на Придніпровській залізниці. У 2005 році звільнився у запас. До 2007 року працював в ЗАТ КБ "ПриватБанк" на посадах заступника голови правління, директора Південного головного регіонального управління.

"З березня 2007 року - радник президента АТ "Імексбанк" Леоніда Клімова. У 2012-2013 роках був віце-президентом банку і причетний до виведенню з АКБ 7 мільярдів гривень, що належать вкладникам фінустанови і державі", - пише Думская.
Українська правда.
Tags: хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments