olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Зеленський призначив нового голову своєї адміністрації.

*
Зеленський брехав що у нього не буде людей із старої влади. Головою своєї адміністрації призначив людину з уряду Азарова.

Зеленський призначив головою своєї адміністрації Андрія Богдана, який є його радником з юридичних питань і юристом олігарха Ігоря Коломойського.

Богдан захищав інтереси Коломойського в судах щодо ПриватБанку. Також новий голова АП підпадає під люстрацію, адже працював у Кабінеті Міністрів Миколи Азарова. Крім того, Богдан раніше працював помічником тоді ще народного депутата Андрія Портнова.

У передвиборному штабі Зеленського спочатку говорили, що Богдан має до них відношення тільки як "старий друг" шоумена, а пізніше запевняли, що юрист не впливає на погляди кандидата і є одним з групи юристів, які працюють на ЗеКоманду.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/335812.html

Tags: призначення
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments