olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Зеленський призначив начальника Генерального штабу.

*
От вам і "новиє ліца"...

Зеленський призначив начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних сил Руслана Хомчака.

Хомчак брав участь у війні на Донбасі, в 2014 році вирвався з оточення під Іловайськом. Багато військових і волонтери саме Хомчака називають винним в Іловайському котлі, він спочатку керував операцією в Іловайську, вів туди людей.

Розробляв Іловайську операцію разом з Хомчаком Геннадій Корбан - тоді заступник голови Дніпропетровської ОДА. А керував облдержадміністрацією в той час Ігор Коломойський. Корбан - бізнес-партнер Коломойського.

"Логіка була простою, до мене прийшов генерал Хомчак і сказав: "У мене наказ, 5 серпня я повинен зайти в Іловайськ, але у мене немає військ". Я подзвонив Турчинову та Авакову: мовляв, така ситуація, Порошенко з Муженком поставили завдання увійти в Іловайськ, а військ немає. Аваков попросив, щоб йому віддав наказ Муженко. Хомчак при мені подзвонив Муженку, а той - Авакову: мовляв, дайте шифрограму залучити такі-то батальйони. Це був наказ, на операцію були офіційно відряджені чотири батальйони: "Дніпро", "Донбас", "Азов" і "Шахтарськ", - потім прислали ще 100 чоловік з "миротворця", - так згадує планування Іловайської операції Геннадій Корбан.

У 2016 році Хомчак був начальником штабу сухопутних військ ЗСУ.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/335976.html


Tags: призначення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments