olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Продовжується гаряча пора.

*
© В продовження посту "У селі зараз гаряча пора."

Продовжується гаряча пора - сінокос. Я дивлюся як метушаться люди, як іде заготівля сіна з допомогою техніки, і пригадую як було раніше.

Скошене сіно перевертали вилами і граблями, згрібали у валки, а потім складали у копиці, які деякий час стояли на полі, а потім їх, знову ж таки вручну, вилами і граблями грузили на вози, в кузова автомобілів і тракторів і везли на місця зберігання.

Зараз же, після того як валкувальник складе сіно у валки, приїжджає пакувальник і запаковує сіно у великі сітки. Далі залишається зібрати зпаковане сіно і відвезти на місця зберігання.

Я так любила дивитися на скошені луки з копичками сіна, та зараз вони вже відійшли у минуле. Адже заготовляти сіно за допомогою нових пристроїв до трактора або мотоблока набагато легше. ;)


Фото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_f

Пакувальник :


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/344213.html

Tags: Сінокос
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments