olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Час минає але нічого не змінюється.

*
І так було скільки себе пам'ятаю. Лідерами завжди обирались/призначались ті, хто хотів керувати, незалежно від того як саме він хотів керувати, незалежно від того наскільки розумною людиною він був.

Розумні адекватні люди, зазвичай не лізли на керівні посади. Вони завжди були у тіні. Хтось через те, що відчував дуже велику відповідальність, хтось не хотів навантажувати на себе зайву роботу, хтось просто знав, що не має ораторських здібностей і тому був впевнений, що його ніхто ніколине почує.

Пригадую, як у нас у школі обирали "звєньєвих" у молодших класах - обирали саме тих, хто хотів бути начальником, і хто керував на свій розсуд, без будь-якого урахування думок і бажань членів "звєна". Керував так, як було вигідно йому і його найближчим друзям. Всі ж інші члени "звєна" дивилися на "звєньєвого" як на ідіота, але тупо виконували вказівки.

Так і зараз обирають людей у владу : "... хай іде хто завгодно, аби не я, і хай робить моє життя щасливим ...".

Час минає але нічого не змінюється. І всі чекають покращення ... кожен свого ...

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/344744.html

Tags: вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments