olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як дезінфікувати кухонні губки

*


Чи знаєте ви, чому важливо регулярно дезінфікувати кухонні губки?

Кухонні губки можуть наповнюватися шкідливими бактеріями та мікроорганізмами, оскільки їх використовують для очищення різноманітних поверхонь. Насправді, деякі дослідження показали, що губки є одним із найбільш забруднених домашніх предметів, навіть більше ніж ванни.

Чому?

Вологість і харчові відходи в губках створюють середовище, що сприяє поширенню багатьох патогенів.

Тому важливо спробувати різні методи, які можна використовувати для їх дезінфекції, бажано після кожного використання. У цій статті ви знайдете п’ять прийомів для дезінфекції губок на кухні.

Чому потрібно дезінфікувати кухонні губки

Кухонні губки використовують для миття посуду та інших предметів побуту. Завдяки своїй формі вони легко звільняють жир і харчові відходи, які прилипають до посуду.

Вони дуже брудні, тому що волога та мікротріщини, які у них утворюються, ідеально підходять для таких бактерій, як E. coli., Salmonella або Campylobacter. Вони розвиваються набагато швидше в цьому середовищі і можуть виживати до двох тижнів.

Коли ви використовуєте губки для миття посуду, багато з цих мікроорганізмів можуть поширюватися між різними предметами, збільшуючи ризик інфекції.

На щастя, все, що вам потрібно зробити, – регулярно їх міняти або використовувати деякі засоби, щоб зберегти їх чистими.

Як дезінфікувати кухонні губки

Хоча методи дезінфекції кухонних губок є досить корисними, вам доведеться міняти їх приблизно двічі на місяць. Хоча вони можуть виглядати добре зовні, зсередини вони можуть зберігати шкідливі відходи та бактерії.

Ось п’ять засобів для дезінфекції кухонних губок.

1. Білий оцетЦей засіб має кислотний рН, що сприяє усуненню багатьох бактерій і відходів.

Білий оцет є одним із найкращих натуральних продуктів для дезінфекції губок. Завдяки концентрації органічних кислот, він змінює середовище, необхідне для розмноження мікроорганізмів. Крім того, він усуває запах і жир.

Що робити
* Спочатку скип’ятіть склянку води.
* Потім змішайте зі склянкою білого оцту.
* Після цього замочіть губку в суміші приблизно на 20 хвилин.
* Викрутіть її, щоб видалити бруд.
* Якщо потрібно, помийте губку водою з милом.

2. Рідкий засіб для посуду

Рідкий засіб для посуду може дезінфікувати губки завдяки своїм властивостям. Однак для глибшого очищення найкраще поєднувати його з окропом.

Що робити

* Для початку розчиніть столову ложку рідкого засобу для посуду в мисці з окропом.
* Потім замочіть губку в суміші (будьте обережні, щоб не обпектися).
* Приблизно через 20 хвилин промийте та видаліть будь-які відходи.

3. Мікрохвильова піч може дезінфікувати кухонні губки

Цей прилад можна використовувати для дезінфекції кухонних губок завдяки температурі, яку вона створює.
Мікрохвильові печі допомагають усунути патогенні мікроорганізми в кухонних губках. Високі температури змінюють характерну вологість, що перешкоджає розвитку мікроорганізмів.

Що робити

* По-перше, зверніть увагу, що деякі губки виготовлені з синтетичних матеріалів, які можуть розплавлятися при високих температурах. Тому перед тим, як використовувати цей метод, краще замочити кухонну губку в мисці з водою та оцтом.
* Потім покладіть миску в мікрохвильову піч на 2 хвилини.
* Якщо ваша губка погано пахне або затхла, цей метод миттєво усуне будь-який запах.
* Будьте обережні, коли будете виймати миску з мікрохвильової печі, адже ви можете обпектися.

4. Лимонний сік

Хоча це не найпотужніший дезінфекційний засіб, лимонний сік є хорошою альтернативою, коли немає інших варіантів. Лимонний сік є природним антибактеріальним засобом, який може допомогти дезінфікувати поверхні та предмети.

Використовуйте його, якщо ви помітили, що ваші кухонні губки брудні або смердючі.

Що робити

* Вичавте сік з декількох лимонів і вилийте його в гарячу воду.
* Потім замочіть губки в суміші на 20 хвилин.
* Промийте холодною водою і рідким милом.

5. Ефірна олія чайного дерева

Завдяки своїм антимікробним властивостям чайне дерево може допомогти контролювати розмноження бактерій.
Хоча цей інгредієнт відомий своїми терапевтичними застосуваннями, це також чудовий спосіб усунути мікроорганізми на різних поверхнях. Він навіть може усунути погані запахи.

Що робити

* По-перше, додайте 15-20 крапель ефірної олії чайного дерева на склянку окропу.
* Замочіть губку в суміші на 20 хвилин.
* Потім сполосніть і відіжміть, щоб видалити відходи. Якщо ви помітили, що губка досі виглядає брудною, помийте її милом.

https:/moyezdorovya.com.ua/yak-dezinfikuvaty-kuhonni-gubky-p-yat-sekretiv-chystoty/?fbclid=IwAR34xtc16V9Gltjn6WMC2lSkHnIbGcDlyR2cfoJFHk0kplHsV0sSWyv_iIs

Tags: Поради
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Перший морозець.

  * © Сьогодні вранці був перший мороз такої сили, що вода у відрі, яке стояло у дворі, замерзла. Листя,, яке ще залишалоя на деревах, померзло і…

 • © Дачний сезон добігає кінця.

  * © Вчора дув вітрюганище, просто скажений. Обірвав, обтрусив на деревах все листя. Скинув на землю всю осінню красу, дерева стоять голі. А сьогодні…

 • © Чудовий осінній день.

  * © Сьогодні був чудовий осінній день. Ясний і без вітру. Пройлася ще раз нашим лісостепом, поки листя ще не опало. Назбирала трохи шипшини дпя чаю.…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments