olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Новим губернатором Харківської області може стати "король Гоптівки "

*
Президент Володимир Зеленський продовжує своє турне по областям України, де представляє новопризначених губернаторів.

У середу, 17 липня він прилетить на мітлі у Харківську область, де також представить нового главу обладміністрації. Кандидатуру, як очікується(?), в середу вранці на засіданні схвалить Кабмін, тим самим підготувавши законодавче підґрунтя для призначення.

Губернатором Харківської області може стати добре відомий(?) в регіоні Вадим Слюсарев. Всю виборчу кампанію Володимира Зеленського на виборах президента України і нинішню виборчу кампанію "Слуги народу" в Харківській області на виборах в Раду він курував в якості тіньового штабіста(!). А зараз мріє готується офіційно очолити регіон.

"У нас ходили чутки, що Світличну Богдан запросив до Києва, лобіює на главу Міноборони, а на ХОДА призначать Слюсарева, він, по суті, головна(!) особа в команді Зе в Харкові", - говорить один з харківських депутатів-мажоритарників.

Вадим Слюсарев - кандидат юридичних наук. У вільному доступі є кілька його наукових публікацій на теми, пов'язані з адміністративно-правовими основами роботи з персоналом в органах Державної прикордонної служби. Багато років він працював в прикордонному відомстві.

Своєю кар'єрою Слюсарев зобов'язаний другу дитинства Артему Пшонці(скажи хто твій друг ...), колишньому депутату від Партії регіонів, і синові екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

У 2003 році Слюсарев став наймолодшим керівником Луганського прикордонного загону. Тодішній губернатор Луганської області Олександр Єфремов навіть вручив молодому прикордоннику квартиру в Луганську. Звідти Слюсарев пішов керувати всім Східним регіональним відділенням прикордонної служби - Луганським, Донецьким, Харківським і Сумським прикордонним загоном.

А далі, вже за часів Януковича, його чекала посада начальника управління внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби. І тут всього за два місяці Слюсарев отримав звання генерал-майора(не всім так везе !).

І до сих пір - це єдиний прецедент в Держприкордонслужбі такого швидкісного підвищення.

Крім того, у нардепа Артема Пшонки Вадим Слюсарев два скликання поспіль значився помічником.

"Це людина, яка зробила при регіоналах кар'єру в прикордонній службі на контрабанді. Друг і подільник Пшонки молодшого, під чиїм патронатом отримав генеральське звання і посаду начальника внутрішньої безпеки ДПСУ", - писав про нього волонтер Роман Доннік.

З чуток, саме Слюсарев, будучи начальником управління внутрішньої безпеки ДПСУ забезпечував в лютому 2014 року евакуацію з Києва майна і цінностей колишнього президента Віктора Януковича.

Про великий вплив Слюсарева на контрабандні потоки і взагалі на нелегальний бізнес на кордоні за часів Януковича по Харкову ходили чутки вкрай наполегливі.

"Є усталена думка, що Слюсарев в ті часи був одним з головних дахувальників контрабанди на харківській ділянці кордону. За очі його називали "король Гоптівки"(Гоптівка - прикордонний пункт на кордоні з Росією). Але ніяких ухвал суду з приводу всіх цих звинувачень немає, а тому офіційно він не фігурант кримінальних справ ", - сказало джерело в харківських бізнес-колах.

Після Майдану Слюсарев зайнявся бізнесом. Основна діяльність його підприємств - це надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Як він потрапив у Зе-команду - думки наших джерел розходяться. Частина вважають, що він особисто знайомий із Зеленським (так само як ще одна близька до Зе людина, яку пов'язують з прикордонно-контрабандними справами - Ілля Павлюк з Чернівців). Інші кажуть, що його звів із Зеленським Коломойський, а тому його порадив нардеп Хомутинник - впливова в митній сфері людина.

Страна. юа

Crossosts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/348738.html

Tags: Харківські новини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments