olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чорнобривці. Бархатцы.Tagetes (лікувальні властивості)

*
Зараз розпочалася пора чорнобривців. Вони квітнуть усюди. І в містах, і в селах, на клумбах і на городах. А, напевно, не всі знають що вони мають лікувальні властивості, завдяки тому, що містять у своєму складі такі елементи, які зустрічаються далеко не в усіх рослинах.

Ці елементи - золото і мідь, у тій формі яка необхідна для нормальної діяльності організму людини. Тож варто спробувати чай з цих прекрасних квітів.

Добова норма, всього 1-на квітка на 1-ну склянку окропу. Заварити, дати трохи настоятись, і пити як чай. Або як ліки - по 1/4 склянки 4-ри рази на добу.

Для підшлункової залози, як профілактика цукрового діабету, для зниження рівня цукру у крові, для шлунку, для печінки, для покращення зору.Crosspossts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/355258.html

Tags: Н. Земна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments