olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... , 14.08.2019.

*
"На нараді в ДБР (Державне бюро розслідувань) заступники керівника ДБР Ольга Варченко і Олександр Буряк звинуватили главу ДБР Романа Трубу в незаконні звільнення, некомпетентності і розголошенні матеріалів слідства. До чого б це? Може Авакова запитаємо?

Вчора Тейлор (тимчасово повірений у справах США в Україні) зустрічався із Зеленським. Точніше Зеленський з ним. У будівлі посольства. Йому передано лист Міністерства юстиції США і побажання тримати руки подалі від Кличка.

На Банковій розгорається серйозний бій.

І ось, під прикриттям СБУ і Баканова особисто "Укрзалізниця" вирішила відмовитися від тендерів на купівлю палива і перейти на аукціонну форму укладення довгострокових контактів. Вся схема Коломойського з гуркотом звалилася. У Богдана просто істерика. З інтересом будемо стежити за її розвитком.

Тільки но ми вчора попередити що ми все знаємо :) про те, що "Гройман вирішив здати "любого друга" Кличка з потрохом. Кабмін готує папір на згоду на звільнення Кличка з посади голови КМДА. На Кабміні буде цікаво."
Як відразу ж сталося Гройсманівське "Тьху на вас !!!" "Звільнення Кличко цим складом Кабміну розглядатися не буде," - прес-секретар Гройсмана Рябчук

МЗС Ізраїлю підтвердило візит в Україну прем'єр-міністра Нетаньяху. Наш МЗС мовчить, президентські структури мовчать.

Джуліані (* адвокат і близький друг Трампа) і Моррісон (* спеціальний помічник президента США) вчора зустрічалися з Трампом. Подробиці невідомі. У колі своїх Джуліані кинув фразу "I told the president everything about this little bastard"* Ми не знаємо про кого він."

* "Я розповів президентові все про цю маленьку сво'ло'ту".

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/359240.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments