olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 15.08.2019 р

*
" Вові терміново потрібно когось посадити. Але всі кандидати в корупціонери вперто не бажають ними бути, не даючи навіть приводу зробити себе обвинуваченим. Менш розумних з лап цієї зграї дилетантів спокійно вилучають адвокати.

Адвокат Гримчака, мило посміхаючись, заявив що питання про виділення землі, або оформленні її відповідно до вимог законодавства не входить до службових обов'язків пана Гримчака. На грізну заяву "тоді він сяде за шахрайство!", Другий раз мило посміхнувшись, адвокат заявив що він щось не бачив заяв потерпілих і буде радий ознайомиться з ними протягом 72 годин, після чого він дуже хотітиме знати, на підставі власне чого, в супермаркетах хапають не винних людей.

Поки група товаришів (ненаших) потираючи руки радісно готується до прес-конференції про затримання злісного корупціонера, ми в загальному як завжди .... Прийшли і все опошлили.

У повідомленнях офіційних джерел згадується, що хабар для Гримчака передбачався за допомогу в будівництві якогось об'єкта в зоні культурно-історичної спадщини. Ми не знаємо що вони там розкажуть вам, але за нашими даними мова йде про легалізацію 16 об'єктів, загальною площею 2282 кв. м, незаконно побудованих на території Києво-Печерської Лаври. Ці об'єкти були виявлені комісією по інвентаризації майна Києво-Печерської лаври ще в грудні 2018 року. Матеріали про це в січні 2019 р були передані в Генеральну Прокуратуру України. І тут цікаве питання - це був хабар від УПЦ МП?

На тлі шуму із затриманням Гримчака, повз широких мас громадськості, як то тихо і непомітно пройшла інформація про виклик пана Пінчука в Генеральну прокуратуру для дачі свідчень у справі про "чорну касу Партії Регіонів". Який ідіот (або геній?), під час передвиборчого наростання протистояння між Трампом і Байденом в США, вирішив знову поколупатися в цьому дуже болючому для Трампа місці, питання цікаве.

Луценко в повідомленні про затримання Гримчака (в Фейсбуці) знову примудрився збрехати. Ніякого мільйона при Гримчаку не було. Було 480 тисяч. Власне це була операція СБУ до якої для оперативного супроводу підключили НАБУ і повідомили Генпрокуратуру. Так що НАБУ рахувало гроші і кепочки по супермаркету розкладало, Генпрокуратура рапортувала, а СБУ працювало. Найцікавіше почнеться коли оголосять хто і за що давав. ", - пишуть в інтернетах.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/359962.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment