olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 16.08.2019 р

*
" Нетаньяху збирається підписати з Вовою під час візиту якісь угоди. Про їх зміст ніхто не знає. Так як у нас тепер МЗС - це ОПУ, то підсунути можуть що завгодно ....

Вова, тут тобі земляки з Кривого Рогу прохання прислали. Пишуть, що залишаться вони взимку без опалення, але з улюбленим Президентом. Питають, як ти їх обігрівати будеш!

Заборгованість по місту 1,7 млрд. Гривень. Вова, натисни якусь кнопку в "електронній державі".

Зеленський при зустрічі запропонував Баканову покинути пост глави СБУ в обмін на посаду генерального прокурора в майбутньому. Баканов відмовився.

Яценюк і Турчинов зустрічаються з Тейлором і ще ким то (не ідентифіковано).

Судячи з інформації, що надійшла Зеленський прийняв рішення запропонувати ВР затвердити на посаду прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. В усякому разі саме це прізвище він назвав в якості основної кандидатури при зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Тейлором. Напевно саме це дозволило Тейлору радісно повідомити в інтерв'ю, що він не бачить впливу Коломойського на Зеленського. Тобто з трьох можливих варіантів обраний варіант "повна нікчема, повністю залежна від Зеленського."

Наші вчорашні вправи на ділі Гримчака (не тільки на своїх ресурсах) дали цікавий побічний результат. Вова засвітив свою ботоферму в Естонії. Естонські товариші перевірять, що це там за "громадяни України", "ми за Зеленського" в Нарві окопалися.

У надрах режиму Зеленського готується ще одна дуже цікава провокація. Мета її хоч трохи підійняти різко знижуючуся електоральну підтримку, створенням штучного вузла протиріч. мова йде про внесення змін до знакові речі країни - прапор, герб, гімн ну і т.д. При тому озвучити цю ідею доручено Богдану. Мета в загальному то проста. На тлі спалахнулого конфлікту швидко провести призначення в Кабінет Міністрів і ключові державні посади. Потім Зеленський виступає проти цієї ідеї і на цьому позитивному тлі остаточно узгоджуються всі питання. Тимчасова консолідація електорату дозволить Зеленському впевненіше почувати себе в питаннях формування структур управління при серйозному тиску ззовні. Автор ідеї - Кирило Тимошенко. Саме під це і вручений панові Богдану відділ геральдики та державних нагород.

Вісті партійні. Порошенко збирається відмовитися від депутатського мандата. Рішення ще не прийнято, але ймовірність висока. Протягом останнього часу Порошенко активно займається реорганізацією структур партії. При тому, сам особисто. До цього питання нікого не підпускає. Тихо чистить регіональні та центральні органи, з'являються досить не публічні, але дуже цікаві персонажі. Порошенко готує партію до бою. Тому знаходження в ВР вважає непотрібною тратою часу і нервів.

В ОПУ підтвердили візит Нетаньяху. Загалом, як ми повідомляли, візит носить екстрений і не офіційний характер. У Вови все зрозуміли і тихо закопують "реінтеграцію Донбасу" в бюрократичні процедури.

Над кандидатурою на посаду генерального прокурора Рябошапкою, який негласно курує процес Гримчака, починають сумніватися у Зеленського. Справа в тому, що заява, яку подала Чорновіл в ГБР з приводу "створення злочинного угруповання", зустрінуте у Зеленського презирливими коментарями і посмішками, несподівано стало предметом пильної уваги США. Мабуть десь в Вашингтоні, в свідомості деяких дуже впливових людей, перейдена критична межа того валу негативної інформації який обрушився з приводу діяльності Зеленського. Посольству США і представникам міністерства юстиції США доручено провести зустріч з Тетяною Чорновіл для з'ясування обставин викладених в її подачі. Тейлору доручено роз'яснити Зеленському важливість заміни генерального прокурора політично нейтральною та прийнятною кандидатурою.

Загалом перша спроба "кого то посадити" закінчилася грандіозною демонстрацією на всю країну повної бездарності режиму Зеленського. Звинувачення за день з'їхало з хабара в 1.1 млн. Доларів на шахрайство в обсязі 90 тисяч. Дійові особи, які обіцяли прес-конференцію, побоялися навіть її провести.", - пишуть в інтернеті.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/360458.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment