olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 17.08.2019 р

*
" Наш президент Вова примудрився на граблі наступити двічі. А потім, очевидно і сів на них. Талант. Свого часу Вова хотів запустити свої кігтики в золотовалютний резерв. Тоді НБУ м'яко натякнув Вові, надіславши йому виписку з меvорандума з МВФ з підкресленою цитатою "... незалежна монетарна політика національного Банку України є Основним Чинник СПІВПРАЦІ України з МВФ". Але Вова не заспокоївся і вирішив змістити главу НБУ порушивши проти нього явно надуту справу руками своїх подільників. На цей раз НБУ не стало витрачати папір і врізало з дзвоном по структурах Коломойського. Вони то знають де вразливе місце Вови.

Але Вову в дитинстві не вчили швидко говорити чарівні слова "Дядечку, вибачте засранця ..." Вова забарився розмірковуючи про захоплення всесвіту і НБУ пішло громити наглядові ради державних банків, викидаючи звідти всіх, навіть умовно пов'язаних з тими, хто навіть умовно пов'язаний з Вовою і К. При тому МВФ, ЄБРР і СБ підтримали дії Нацбанку.

Нам завжди подобалося вміння вовиної команди довести випадковий укол голочкою до рівня сепсису. Правильною дорогою йдете!

Вові приперли папери по параду на 24 серпня. Одна іншої краще. "Окантовка ходами полотнами тканини зеленого кольору ..." - це не найсмішніше :) На всіх схемах параду позначені зони безпеки. При тому дуже дивні, близько 40 м. На одній відкритим текстом "Зона можливого кидка важким предметом". Він явно щось знають !!?

Баканов виявився спритнішим. Єврейський наркобарон затриманий в Умані підрозділами СБУ.

На горизонті мінських переговорів з'явився опухлий Кучма, якого відірвали від риболовлі в Сардинії. По очах видно, що єдина думка у нього "Як ви мені всі набридли ..." Таке життя Леонід Данилич. Торгівлю з окупантами вашого зятя Пінчука, потрібно відпрацьовувати.

Все більше і більше непрямої інформації свідчить про те, що феноменальні ляпи в "Справі Гримчака", втечу ізраїльського наркобарона Амос Дов Силвера і зрив найбільшої міжнародної операції проти наркомафії - це добре спланована операція спрямована на відсторонення від керівництва СБУ Баканова. З нетерпінням чекаємо повідомлень про затримання втікача Силвера доблесними органами міністерства внутрішніх справ.

Офіційні документи, які везе Нетаньяху в загальному ні про що. Ізраїль хоче перенесення посольства, закупівель Україною якогось військового мотлоху, ну тощо. Головне в іншому, після втечі Амос Дов Силвера і зриву найбільшої міжнародної операції проти наркомафії в офісі Нетаньяху в повній мірі усвідомили весь обсяг хаосу, який коїться в управлінні Зеленського. Тому, власне, сам візит був різко скорочений з причин репутаційного характеру (у Бібі вибори, і фото в обнімку з чоловіком, який упустив наркобарона, вже зовсім ні до чого). Була вироблена консолідована кандидатура на пост прем'єр-міністра України. Ми не знаємо хто, в розмовах і повідомленнях він фігурує як "Алеф", але це точно не Гончарук.

Після повідомлень про втечу ізраїльського наркобарона, візит Нетаньяху в Україні скоротили до одного дня (планувалося два). "Немає слів ..." - Нетаньяху.", - пишуть в інтернеті.

Сrossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/360844.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments