olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 18.08.2019 р.

*
" Після того, як НБУ пройшовся катком по всіх сумнівних особистостей в правліннях держбанків в "слугах народу" заверещали про необхідність розділити функції НБУ і відібрати у них функції нагляду за банками. Віддасте нагляд Коломойському?

Середній рівень IQ депутатів від "СН" що проходили навчання в Трускавці - 92.
Для натискання по команді 3 кнопок повинно вистачити.

Єврейська громада Умані до сих пір знаходиться під враженням візиту в їх тиху обитель розлюченого СБУ на чолі з дуже схожим на один страшний сон єврейської душі, Іваном Баканова. Баканов після двох діб без сну був страшний у гніві. Ну що власне вони там такого зробили? Прихистили (не-) бідного, гнаного одноплемінника, поділилися з ним чим могли і наївно думали, що до них прибігли хороші гроші. Але Баканов і СБУ їх швидко переконали у протиленому. Після такого поголовного шмону, деякі товариші ще довго будуть ходити (або їх возитимуть) і вести душекорисні розмови з місцевим СБУ. Наприклад, навіщо їм вісім таджиків і чому їх ховали в підвалі, ну і інші милі пустощі, які до справи не відносяться.

Нам було дуже цікаво, що ж відповів Зеленський на слізне прохання рідного міста, яке нахабно заборгувало Батьківщині за газ 1.7 млрд гривень, і надіслало слізне благання Вові (ми писали 16.08.). Ледве знайшли в купі документів.

Цитуємо "Відправити согласно відомчої пріналежності."

Переводимо для криворізьких фанів Вови - "Ідіть н ....! Я вам нічого не обіцяв!"", - пиуть в інтернеті.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/361339.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments