olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Подробиці домовленостей Путіна і Макрона (Узгоджена позиція Франції і РФ )

*
В основу пропозицій президента Франції Макрона президенту РФ Путіну покладено вже раніше проголошений і зусиллями української дипломатії відкинутий тоді "принцип Юнгера".

Дана дипломатична конструкція передбачає негласне виведення питання Криму за межі засуджених питань, із зосередженням на поетапній реалізації положень Мінських угод з поетапним зняттям санкцій з РФ.

В даному випадку президент Франції діє за власною ініціативою, заручившись лише згодою США і Німеччини на пасивну, відсторонену позицію з приводу своїх ініціатив.

Фактично це спроба визначення рівня поступливості України до даної концепції. Користуючись відсутністю зовнішньополітичного інструментарію України, повним блокуванням дій Міністерства закордонних справ з боку адміністрації президента України Зеленського, Макрон намагається в короткі терміни в два-три місяці домогтися від України початку незворотніх дипломатичних і законодавчих процесів в Україні, які б гарантували виконання даного плану.

До початку засідання Нормандської четвірки Україна повинна ввести в дію законодавство і підзаконні акти про функціонування особливого статусу деяких районах Донецької та Луганської областей і почати законодавчу реалізацію питання про позасудовий механізм проведення амністії всім учасникам незаконних збройних формувань.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/362366.html

Tags: п Україна - ЄС
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments