olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

100 днів безсилля всевладдя.

*
Зеленський.

Головна проблема Зеленського - обрання нового прем'єра. Новий прем'єр - це новий центр влади. Влади, що не поступається за повноваженнями влади президентської, а в справах грошово-практичних її перевершує. Для мажоритарників - це найважливіший центр влади. Зеленський це розуміє і призначенням "ручного" міністра фінансів Маркарової заздалегідь створює пункт контролю (слабенько). Їй же намагається перепідпорядкувати створювану службу фінансових розслідувань (Гарна думка, але як на це подивиться МВФ і ВБ?)

Гончарук, якого начебто як вже і визначив Зеленський, твердої впевненості не викликає. Якщо Зеленський може на нього впливати, то що заважає впливати іншим? Просто почнеться гонка кількості нулів після одиниці. Безбарвний. Компромату немає. Ні в чому особливо не помічений. Звичайна людина, зайнявши місце прем'єра може згуртувати в ВР цілком значну фракцію, відхопивши і від "СН" цілком великий шматок.

Помилитися в кандидатурі і призначити не того, а що тоді президент? Дивний чоловічок, що сидить в ОПУ?

Ще один важливий нюанс - призначення прем'єра - важливий сигнал Заходу. Призначення Гончарука - це не сигнал - це легкий і непристойний звук. Тому Зеленський буде тягнути до останніх можливостей, гарячково тасуючи кандидатів.

Коломойський і К

У зв'язку з фінансовими труднощами вплив цієї групи трохи впав, але організаційний досвід Палиці в ВР це компенсує. Не ганяючись за кількістю, вони спокійно формують блокуючу групу депутатів, збирають потрібних людей і користуючись моментом, отримують те, що можна отримати. Головний об'єкт уваги - може і не дуже помітні, але важливі інфраструктурні речі, наприклад "Центроенерго". Найближче тактичне завдання - зниження ціни на електроенергію для промисловості будь-яким шляхом. Головний провідник в цьому питанні - Герус. Він же будує нову систему відкатів у вугільній електрогенерації, забезпечуючи відмивання формули Роттердам +. Але це вже і в інтересах і Зеленського і К також.

Богдан-Рябошапка-Портнов-Кізь

Група м'яко відходить від Коломойського, переводячи відносини в схему "гроші вранці, стільці ввечері". Головна сфера інтересів - захоплення прокуратури і судової влади. Хороші юридичні якості, широкі знайомства і зв'язки в середовищі, роблять це цілком реальним. Головне завдання - Рябошапка - генеральний прокурор, утримання Богдана керівником ОПУ, а там подивимося. Якщо Зеленському потрібна не підпорядкована йому прокуратура - це самий раз. Такий варіант майже гарантує зіткнення з військовою прокуратурою Матіоса і як наслідок, з ВСУ.

Аваков - ну це навіть не фігура, це полвина дошки фігур. Його головне завдання збереження за собою МВС. Віце-прем'єр з питань контролю за силовими структурами вітається. Він не кандидатура Коломойського, але цілком його влаштовує. Коломойському сприяння влади не потрібно. Йому потрібен нейтралітет до влади. Аваков довів що цей нейтралітет він забезпечити може. Зеленський намагається відблокувати цей варіант створенням підкомісії Верховної Ради для контролю за силовими відомствами, але це явно слабо. Аваков грає свою гру. Він зручний і зрозумілий Заходу. У що грає - покаже час.

Баканов-Ситник-Уманський

Ситуативна група навколо Баканова, але з великими можливостями. Головне завдання - збереження місць перших двох і проштовхування третього якомога вище. Для Баканова і Ситника збереження посад - це питання життя і смерті (це буквально). Тому боротися будуть жорстоко і до кінця. Уманський для них міст до мозку Зеленського, а вони для Уманського - інструмент типу кувалди. З усіх груп їх найменше цікавлять гроші і найбільше влада.

Група "Опозиційний блок за життя"

Різношерста група за інтересами. Що вони хочуть - не важливо. Вони нічого не отримають. Марні Зеленському бо викинуті Росією за непотрібністю. Вайн вийшов на прямі контакти з Зеленським, Медведчук не потрібен. Ми описували цей шлях. Медведчук вселяє Зеленському незрозумілий страх і від цього робиться ще гірше.

Група Порошенка.

Кістяк майбутньої опозиції. Порошенко будує нову організаційну структуру і збирає людей. Для Зеленського ворог, супротивник і опудало для свого електорату. Союз із Зеленським неможливий.

Група Тимошенко.

Великі і невиправдані апетити. Ситуативно може підтримати Зеленського, але дуже дорого.

Група Вакарчука.

Жалюгідне видовище. Прокладка для Зеленського в майбутньому парламенті.

Tags: хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments