olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 06.09.2019р.

^
Всередині адміністрації Зеленського розкол. Велика частина на чолі з Рябошапкою - за обмін Цемаха, проти Баканов і СБУ.

Спеціальна слідча група на чолі з "bulldog Trevort" вже в Києві. Вони привезли офіційні папери, які висвітлюють статус громадянина України Володимира Цемаха в справі спеціального розслідування № (не розкривається) "Рейс 370 Malaysia Airlines". Цемах - підозрюваний, а не свідок. Видача підозрюваного стороні підозрюваної в скоєнні злочину - це вже зовсім інша ступінь відповідальності.

Адміністрація Трампа з гуркотом здала Зеленського і пов'язує свою появу в Нормандському форматі з "досягненням результатів у переговорах з Росією з боку України".

Великобританія зайнята власними внутрішніми справами і їм не до цього.

Канада в особі Трюдо після візиту туди Зеленського не хоче навіть щоб про неї згадували поряд з ним. Конгрес українців Канади тут не в допомогу - він сам шокований поведінкою Зеленського.

Шанс стимулювати Німеччину виступити на стороні України в зв'язку з вбивством і затриманням російського кілера на її території є, але для його реалізації потрібно час, якого майже немає.

До Генеральної прокуратури України надійшов папір від міжнародної слідчої групи на допит Володимира Цемаха. Там Україні нагадується, що вона підписала документи про сприяння розслідуванню.

На прохання трудящих (Коломойського, який зажадав підвищення рентних платежів для гірничорудної промисловості) голова Комітету з питань фінансів, податків та митної політики Данило Гетманцев, 30 серпня подав законопроект про зміни до Податкового кодексу.

Станом на 10-40 Володимир Цемах знаходився в Києві.

Фраза дня: "Якщо обвинувачений Цемах поїде в Росію, рано чи пізно ваш президент поїде в Гаагу"
но-но ... В чергу!
Делаверський суд першим зайняв!

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/290191.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

 • 19 квітня: народні прикмети і заборони

  * Народні прикмети 19 квітня Туман вранці віщує суху погоду до кінця місяця. Чим прозоріші хмари, тим тихіша буде погода, але може піти і дощ.…

 • © Зацвіло.

  * © Щось зацвіло дрібненько, білим. Квітки діаметром десь пів сантиметра. Оцей дрібненький бур'янець з'явився у нас років 10 тому. Спочатку він…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment