olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Янукович не повинен повернутися

*


Адвокат колишнього президента України Віталій Сердюк каже про підготовку повернення Януковича до України
Цікаво, що своїм юристам Янукович ставить не правові, а політичні завдання - забезпечити відповідальність тих, хто винен у "здачі Криму" і "антиконституційному захопленні" влади. Ймовірно, саме розправа з політиками, які підтримали народ на Майдані і прийшли до влади після втечі Януковича, стане частиною операції "реставрація" - адже після цього скасувати обвинувальні вироки самому колишньому президенту не складе ніяких труднощів.

Бажання Януковича тільки недосвідченим у політиці може здатися поганим анекдотом. Адже будь-який свідок подій 2014 року згадає, що Сергій Аксьонов був призначений головою ради міністрів АРК за поданням, яке незаконно підписав саме Янукович. А заміна глави уряду стала першим юридичним кроком до проведення "референдуму" і анексії півострова Росією. Будь-який свідок подій 2014 роки знає, що Янукович не виконав умов угоди з Майданом і залишив Україну за посередництва президента країни, яка і організувала анексію Криму і війну на Донбасі. І, до речі, Янукович, який звинувачує інших у "здачі Криму", спокійнісінько в цій країні проживає. Саме Путін - гарант його безпеки.

Але в тому-то і справа, що всі ці тверезі роздуми більше не мають ніякого значення. Ми з вами живемо в державі, де всі рішення ухвалюються однією людиною, вірніше - одним центром продукування рішень, "колективним Зеленським". І якщо цей "колективний Зеленський" вирішить, що Майдан був державним переворотом, а в анексії Криму винні не Путін та Янукович, а Турчинов і Парубій, то з цим погодиться будь-який суд, це розкажуть по олігархічному телебаченню, а шанувальники Зеленського будуть збуджено аплодувати цій "новій реальності", як шанувальники Путіна досі збуджено аплодують будь-якому рішенню свого кумира, будь-якій його вигадці, будь-якому новому витку безправ'я. Такою є логіка авторитаризму.

Інша справа, що ми поки що не знаємо, навіщо "колективному Зеленському" Янукович. Можливо, за допомогою його реабілітації повзучий реванш, за який проголосували українці 2019 року, зможе остаточно розправитися з націонал-демократичними силами і забезпечити капітуляцію перед Росією. Можливо, все набагато простіше - Янукович може стати важливим фактором у вирішальній битві олігархів за те, хто з них в результаті стане повновладним господарем кріпаків, які все ще уявляють себе громадянами. А, можливо, Янукович просто обдурює сам себе, неправильно тлумачить результати своїх розмов з "важливими людьми". Приблизно так само, як обдурює себе Зеленський. Як обдурює себе Коломойський. Як обдурюють себе всі люди, які нескінченно далекі від народу і звикли жити в світі власних амбіцій.

У будь-якому випадку українці повинні зробити все, щоб він не повернувся.

Віталій Портников

Tags: п* Янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments