olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

10 доба за місячним календарем

Символом доби є Фонтан. Символ сам говорить про особливості доби : Всесвіт наповнює все новою, позитивною енергією. Фонтан, також символізує зв'зок людини з її родом, з її "корінням", тобто пращурами. Цієї доби можна просити підтримку у своїх пращурів, які вже перебувають у іншому світі, але енергетично пов'зані з людиною у нашому світі.

Доба починань, творчості, створення.

Енеретика людини підсилюється силами Всесвіту, починає "бити фонтаном". Найголовніше - направити всю енергію в правильне русло. Цієї доби бажано визначити, що для Вас є найголовнішим у житті, і залучившись підтримкою Вищих Сил, чітко спрямовувати енергію в напрямку досягнення бажаного. Це може бути що-завгодно : якийсь проект, який Ви бажаєте втілити у життя, час проведений з близькими і коханими людьми, віра, освіта будь-що.

Фото274
Фото: olga_den_f

Tags: Місячний календар (1 - 10 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments