olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Загадкова Грета Тумберг .

*
© Гретою Тумберг хтось "бореться з потеплінням", за "захист планети". Комусь це вигідно.

Але ... боротьба якась однобока. Дівчина виступає за відновлювані джерела енергії, і проти викопних, але чомусь не торкається питання звільнення нашої планети від зброї.

А чому вона мовчить про зброю ? Чому мовчить про випробовування новітньої зброї ? Чому мовчить про руйнування війнами ? Чому мовчить про кліматичну зброю яка здатна викликати землетруси і цунамі ? Невже зброя менше шкодить планеті ?

Щось тут не те. Складається враженння що боротьба йде не за світле майбутнє планети, а проти нафтових та газових мільйонерів. Розчищується дорога для людей які мають стати мільйонерами завдяки продажу нових технологій або видів енергій, або взагалі завдяки якимось хитропридуманим махінаціям.

Ангела меркель, як розумна жінка, правильно помітила що Грета нікого не подякувала за досягнення у сфері відновлюваної енергії. А чому Грета повинна їм дякувати ? ВОНИ Ж ЇЙ НЕ ПЛАТИЛИ. ;))) Вона знає за що (кого) вона бореться.;)

А захист планети то тільки благородне прикриття. Що саме прикривається проєктом, причому ду-у-уже дорогим проєктом, під назвою "Грета Тумберг", ми всі дізнаємося згодом.

Насправді ж, більшої загрози для планети ніж зброя, в природі не існує.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/373948.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments