olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У когось ще є сумніви ?

*
Некомпетентність, непрофесіоналізм ... Нічого подібного ! Все іде за планом, який був написаний ще до того, як був написаний сценарій фільму "Слуга народу".

Виконується план розвалу і знищення України як держави : Спочатку кремлівські політтехнологи людей нагодували брехнею, вселили в людей ненависть до попередньої влади, а потім запудрили мізки казками про "нових порядних людей" і домоглися того, що люди їм повірили і обрали Президентом слугу Путіна.

У когось ще є сумніви ?

Слуга Путіна виконує всі хотєлки свого хазяїна, а українцям розказує байки про те, як він піклується про Україну і її народ.

А народ все ніяк не прозріє, ніяк не хоче відмовитися від віри у ідеального Зе преЗЕдента.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/376525.html

Tags: окупація
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments