olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Значить він бреше.

*
Зєля розказує про розведеня військ, а насправді, просто дає наказ своїм військовим відступати, називаючи відступ "відведенням".

До народу виходити боїться.

Треба взяти його за помідори, або за моркву, витягти до людей, і примусити розповісти в подробицях, як він буде відводити РОСІЙСЬКІ війська.

Якщо не розкаже, то значить він бреше, що капітуляції НЕ буде.

А якщо він нам бреше, то в с'раку такого Пре'зидента.

Цитата з інтернету : "Зеленский срочно формирует структуры для отработки мероприятий по т.н. "реинтеграции Донбасса", фактически подтверждая наш тезис о смене его финансовых приоритетов именно на этот вопрос.

В 00-43 по к.в. состоялся телефонный разговор между президентом РФ Путиным и президентом Украины Зеленским. Инициатором разговора был Зеленский.

По неподтвержденным пока данным, собственно сам разговор не состоялся - Путин просто завил, что до закрепления в Конституции Украины "особого статуса Донбасса" он ни о чем говорить с Зеленским не будет"

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/377388.html

Tags: майдан, п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments