olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Донбас повністю переходить під контроль Рината Ахметова

Контроль над самозваними республіками фактично перейшов під контроль олігарха Рината Ахметова. Олександр Захарченко, що грає роль очільника ДНР, завжди був довіреною особою олігарха. Брав активну участь в захисті приватних об’єктів Ахметова на перших етапах заворушень в Донецьку, коли місцеві бойовики під командування Губарєва намагались “націоналізувати” бізнес олігархів.

Російська Федерація починає поступово позбуватися від найбільш активних сепаратистів, що діють на території українського Донбасу.

До слова, так званими ідейними бойовиками, що свого часу приїхали на Донбас безкоштовно, наразі заповнили Донецьку в’язницю. За ґратами на сьогодні перебуває понад 2000 бойовиків.
Путін забирає і відправляє до Сирії військовослужбовців, які раніше вели бойові дії на Сході України. РФ стоїть на роздоріжжі, тому не може ліквідувати своїх терористів на окупованій території Донбасу, але і прийняти в Росію не горить бажанням.
Tags: п* Ахметов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments