olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Які ж нерви таке витримають ?

*
© Погода надворі стоїть - чудо ! Тільки б радіти, з радістю висаджувати б цибулини сортових, і не дуже, тюльпанів, висаджувати б часник. Вигрібати б під яблунями листя, якого нападало аж по самі кісточки.

Спочатку те листя лежало таким красивим килимом, і радувало очі, але з часом почало буріти і скручуватись у баранячий ріг, і дивлячись на такі зміни так і хочеться вхопити граблі і вигребти його к лихій годині з садка, разом зі слимаками та черв'яками різного калібру, які позалазили у ті трубочки незрозумілоогидного кольоку, які утворилися з листя, що почало підпрівати.

Та хіба ж тут дадуть простому садівникові спокійно всім отим зайнятися ? Хіба ж дадуть всі задуми втілити у життя оті зелені і зеленуваті політики ? Радіо ж усе докладає. А які ж нерви таке витримають ? І як же можна спокійно займатися садівницькими справами у такому напруженому нервовому стані ?

Наш Зе-пре-Зе, поїхав у одну з Прибалтійських країн і звідти заявив що у нас на Донбасі уже 48 годин тиша, в той час як там не просто тиша, там навіть загинуло двоє наших захисників ! Чи в нього телефон не працює ? Чи в країнах Прибалтики зв'язок ні в тин, ні в ворота ? Щось я сумніваюся в таких припущеннях. Скоріше за все, наш Зе-пре-Зе просто БРЕШЕ. І це вже не перший раз.

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики перенесене через грандіозний скандал. Не можуть ніяк домовитися за якими правилами і кому саме продавати сільськогосподарські угіддя. Ніяк не придумають, яким би соусом замастити продаж землі іноземцям, щоб небайдужі українці не допетрали що продаж іноземцям таки дозволено.

Прийнятий нашими дорогими депутатами законопроєкт про судову реформу викликав серйозну алергію, як на Заході, так і в середині країни. Посли ЕС, Канади и США порекомендували проти такої алергії наступний рецепт - реформа потребує серьйозного доопрацювання. А Голова Верховного Суду зробила висновок: так звана "судова реформа" - це просто спроба режиму Зеленського замінити своїми ставлениками суддів Вищого суду для проведення потрібних йому рішень.

Колотнеча з судами Коломойського продовжується.

Одна новина паскудніша за іншу. А тим часом на залізничодорожну станцію Іловайськ (Донецька область) прибув ешелон з особовим складом і технікою воїнської частини 59361 ВС РФ (120-й гв. Артилерійської бригади ЦВО, Юрга, Кемеровська область). Іхтамнет ...

Уявіть тепер у якому нервовому стані після таких новин, садівнику доводиться гребти листя і висаджувати сортові тюльпани ...

Треба вимкнути радіо, заварити смачного чаю з корінчиком валеріани, попити того чайку з яким небудь смачним пундиком, і зайнятися улюбленою справою. Але пильність при цьому втрачати не можна, ні за яких обставин.

Україна понад усе !

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/381738.html

Tags: Я про політику
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments