olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Хтось отримав величезні гроші, а хтось нову роль.

*
© Була на дачі. Телевізор там є, але ... хіба людина яка любить доглядати за садом у таку погоду буде витрачати дорогоцінний час на телевізор ?

Я, наприклад, готувала до зими малину, обрізала дерева, вигрібала в саду опале листя, сіяла насіння дубів (тобто жолуді) ... Так само і мої сусіди, з ранку до вечора у таку погоду у садах, на городах. А крім того, треба підремонтувати хати, там пофарбувати рами вікон, там підфарбувати паркан. Десь щось підштукатурити, щось полагодити. Хіба в таку пору до телевізора ?

А коли приїхала у Харків, то дізналася про деякі шокуючи новини.

Одна новина, про дует хору ім. Верьовки і 95-го Кварталу. Це ж яке треба мати бажання отримати великі ... , ні не великі, а ВЕЛИЧЕЗНІ гроші, щоб не вагаючись пірнути у таку ганьбу. І не просто пірнути в неї, а пірнути зовсім не соромлячись того, що винирнувши доведеться ходити повністю огорнутим тією ганьбою. Не думаючи про те, що своїми діями, вони обливають ганьбою не тільки себе, а і всю Україну перед усім світом. Виявляється, що для тих хто співав у тому дуеті немає нічого святішого за гроші.

А ще виникає питання чі вони взагалі мають уявлення про те, що таке ганьба.

Слава Богу, що хоч не всі глядачі сміялися ... Але сміялася таки більшість, а це не передвіщає нічого хорошого. Ті хто сміявся, готові карати будь кого без доказів вини, катувати морально людину лише на підставі слухів. Для них не існує нічого святого в цьому світі.

Друга новина, про призначення Сергія Сивохо радником секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

От мені особисто цікаво, що може знати шоумен про роботу РНБО ??? Для нього це просто нова роль, яку він з задоволенням буде грати. І тут виникає ще одне запитання: А хто ж написав сценарій, і з якою метою ?

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/383264.html

Tags: новина
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments