olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 26.10.2019.

^
Формована Дубинським-Палицею-(Коломойським) альтернативна група депутатів "Слуги народу" на даний момент налічує 21 чоловік. Для переформатування монобольшості Зеленського потрібно ще відірвати від нього 7 осіб. Запевнення, що надходять один за одним від керівників фракції про відсутність розколу всередині фракції лише видають зростаючу стурбованість ситуацією. У своєму комітеті Дубинський-Палиця фактично ізолювали Гетьманцева і взяли комітет під контроль, відверто штампуючи законопроекти, які лобіюють інтереси Коломойського.

За змінами до Податкового кодексу, які пропонуються законопроектом №1210, проглядається поки тільки один вигодонабувач - Ігор Коломойський. №1210 залишає незмінною ставку ренти для марганцевої руди, яку видобувають його ГЗК.

25 жовтня 2019 року відбулась 30-хвилинна розмова між президентом Франції Макроном і президентом РФ Путіним, в якій обговорювалася пропозиція про можливе введення "підрозділів роз'єднання" між військами України і підрозділами ОРДЛО. У розмові співрозмовники посилалися на наявні раніше переговори про зміст яких нам невідомо, тому визначити що малося на увазі дуже складно, але це точно не підрозділи ООН.

Баканов досить добре обізнаний про дії та плани групи Дубинського, але вважає це дрібною фрондою, негідною уваги.

Міністр оборони Загороднюк ображається, що багато призовників ухиляються від військової служби. Вибачте, пане міністре, вони беруть приклад зі свого президента Зеленського, який багато й успішно бігав від призову. Та й ви, як нам пам'ятається, в армію ні ногою;)Демократи просто громлять Трампа.
Федеральний суддя виніс рішення, що міністерство юстиції зобов'язане передати всі частини звіту Мюллера, матеріалів великого журі та стенограм в Судовий комітет Палати представників до 30 жовтня.

Герус, група любителів Коломойського в ВР, комітет з енергетики та ЖКГ: "До кінця року ціна на електроенергію зростатиме".
ключові слова "ДО КІНЦЯ РОКУ" ...

Вова явно зробив помилку. Він взяв Єрмака і поїхав на переговори. Замість переговорів ... хамство і дурь.

Два рази фраза "я не лох ...";)
Лох ти, Вова, лох - міжнародними зустрічами доведено;)

Краще б свої депутатам похамив, які бабло взяли, а справу завалили ... :)

Боти, затамувавши подих, чекають команди - і що ж говорити? :)
Реакція навколо суцільно негативна.

У Вови не витримають нерви і він віддасть наказ "прибрати студентів";)
Чуєте, як в Ростові кричить Хряк "ВОВА, АСТАНАВІСЬ !!!"

https://olga-den-7.dreamwidth.org/291371.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments