olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 02.11.2019.

*
Заява ЄС.
Так звані "гумконвоі", які Росія, незаконно перетинаючи кордон України, відправляє на окуповану територію Донбасу, порушують суверенітет і територіальну цілісність України, а також основні міжнародні гуманітарні принципи.

Прес-секретар Білого дому Стефані Грішем заявила, що адміністрація готова до того, що імпічмент президенту Дональду Трампу відбудеться.

Протистояння СБУ і Рябошапки набирає обертів. СБУ відмовилося від справи Федини в зв'язку з "... відсутністю складу злочини, что відносяться до компетенції Служби безпеки України".

У Тернополі сотні протестуючих зустріли Зеленського криками "Ганьба!".
"Найчесніші ЗМІ" скромно не повідомили про це.

Те, що починалося як бажання трьох, набуває форми доконаного факту.
Федеральний суд США 1 листопада зобов'язав Державний департамент оприлюднити деталі розмови між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським.

Рябошапка підтвердив відкриття кримінального провадження проти народного депутата Федини.

Стандартне призначення на пост голів ОДА. У Тернополі "любитель Кварталу", "слуга народу", який програв там вибори, Сопель, в Чернігові - керівник виборчого штабу "Слуг народу" в Одесі, політтехноог Прокопенко.

Прем'єр-міністр Гончарук поскаржився президенту Зеленському, що в текст законопроекту №2285 «Про державне регулювання ДІЯЛЬНОСТІ у сфері організаціі та проведення азартних ігор», опублікованому на офіційному порталі ВР, були внесені "... неузгоджені з УРЯДОМ правки, невідомими особами ... ".
Гончарук ще і наївний ... Він думає, що Арахамія править без відома Зеленського? Хоча в цьому цирку вже ні в чому не можна бути впевненим ...

Рябошапка заявив, що розслідування вбивства Гандзюк вже майже закінчилося і скоро будуть результати.
За ним виступило СБУ і фактично дезавуировало його слова, заявивши, що зібраних слідством доказів недостатньо для пред'явлення підозри.

Слідча комісія Конгресу США планує залучення на слухання безпосередніх свідків з числа українських чиновників. Дві перших прізвища вже названі - Данилюк і Єрмак. У Зеленського істерично завищали, що "українські посадовці свідчити не будуть".
По-перше, Єрмак НЕ посадова особа і навіть не державний службовець, він обслуга з ОПУ.
А Данилюк - взагалі звільнений з органів влади вами, пан президент.
Не плюй в колодязь, Вова ...

Зеленський особисто веде переговори з главою партії "Голос" Вакарчуком. Крім Вакарчука в переговорах бере участь Рахманін і Разумков.
Тема переговорів - створення стійкого альянсу для прийняття рішень у Верховній Раді.
Переговори і зустрічі ведуться поза офіційними місць в основному на дачі Рахманіна.
Під це готується навіть кілька перерозподілів в комітетах ВР.

Керівництво "Слуги народу" створює в структурах обласних державних адміністрацій підрозділи для пропаганди і агітації на місцях. Тобто фактично за державний рахунок створюють агітаційні майданчики своєї партії. При цьому структури ці не підконтрольні ОПУ. Координатором їх є перший заступник фракції "СН" в парламенті Олександр Корнієнко.
Більш того, на штаб Корнієнко замкнули в інформаційному і фінансовому плані і бот-системи, що були до цього під контролем віце-прем'єр-міністра України - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Федорову залишили тільки технічний супровід.
Зараз штаб Корнієнко шукає людину, здатну очолити написання і постачання лояльних ЗМІ інформаційними матеріалами та забезпечення їх правильної подачі.
Першим пробним матеріалом подачі такої політично-партійної сконсолідованої думки стало поширення роз'яснень подачі "справи Федини". Синхронна подача цього питання повинна здійснюватися в такий спосіб: "Слова Федини - це випадково озвучені плани, реально існуючі в середовищі Порошенко і К".

Сьогодні представники САП вилучали якісь документи в комітеті ВР з фінансів, податкової та митної політики.

Яременко написав заяву про відставку з поста глави комітету. І ... вивісив її в Фейсбуці без дати;)
Там же він написав, що подасть її тоді, коли вся фракція "... яка мене рекомендувала на цю посаду" проголосує за його відставку.
Він збоченець ччи там всі такі?

Будь-який український політик, який в нинишній ситуації співпрацює з Зеленським, - або ідіот, або зрадник України.
Яка все-таки чарівна українська мова. Навіть образити людину на ній Важко;)

Дивно, але Вова сьогодні відвідав синагогу! Ту, що на Руставелі. Навіть стос начепив.
Вова, не допоможе;)
Ти чув, що Єгова сказав?
"А цей поц що тут робить?" ;)

https://olga-den-7.dreamwidth.org/292797.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments