olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Крутий ... як двері впоперек.

*
© Зеленський знову заліз у Теслу. Мовляв, я ж тут такий крутий !

У фільмі "Кін-дза-дза", щоб показати свою "крутість", треба було залізти у "малинові штани", у лихих 90-их, щоб показати "крутість", треба було залізти у "малиновий піджак", а у стилі Зеленського, щоб показати "крутість" - треба залізти в Теслу.

Сидячи в теслі, Президент невеличкої частини (від загальної кількості) українців, самовдоволено розповідав про все, що він особисто вважає своїми досягненнями. Показував що він крутий, як двері впоперек. А ще ділився планами подальшої узурпації влади, яка зараз іде повним ходом.

Українці спостерігають. Якщо так і далі будуть спостерігати, то в Україні розквітне путінізм, який Зе поступово, наполегливо втілює в життя. З Тесли він так і наголосив: " ... в Раді демократія ПОКИЩО (!)".

Ключове слово "ПОКИЩО", а це означає що НЕ надовго.

Якщо українці вчасно, разом не вигукнуть своє магічнеслово "ГЕТЬ !", то гаплик буде демократії, з усіма витікаючими наслідками !

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments