olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 07.11.2019.

^
Після "сміттєвих" розбіжностей фракцію "Слуг народу" відвідали розбіжності "спиртові". Глава Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха виступив проти планів реформування "Укрспирту" і призначення агента впливу РФ і Кауфмана, Блескуна, на посаду керівника "Укрспирту". Зміна комітету для розгляду питання (його забрали у багатостраждального Гетьманцева) не допомогла. Комітет відверто опонує Кабміну Гончарука і позиції Зеленського.

До атаки на Рябошапку дуже тихо і грамотно підключилося СБУ.
Нічого дивного в цьому немає. Відносини Баканова і Рябошапки ще з часів входження останнього в групу Богдана-Портнова були досить напруженими. Тепер СБУ починає зачищати потенційно небезпечні для неї території, забезпечуючи прямо і побічно групу депутатів ВР інформацією з "білою" папки.
За цим уважно стежить Аваков, якому Рябошапка подобається не більше Баканова, але активних дій він поки не робить.

У надрах режиму Зеленського зріє нова ідея. Створення власного банку з поетичною назвою "Україна". Деталі поки невідомі, але це безумовно відкриває нові горизонти в справі освоєння бюджетних коштів.
Автор ідеї - Дубілет.

Президент Володимир Зеленський призначив Носко начальником Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ
Це наївність дилетанта. СБУ - це структура. Люди в ній особливого значення не мають. Єдине прізвище, яке має значення в СБУ, - прізвище керівника.

Указом Президента № 807 \ 2019 від 05 листопада Ендрю Роман Мак (Mac Andrew Roman) призначений позаштатним радником Президента України. Два тижні тому він же увійшов в процес Делаверского суду в якості представника сторони відповідача. Поки незрозуміло - це його особистий представник або Коломойський свого прилаштував йому в радники.

Ми ледь не втратили Петю :)
Рябошапка зібрався до Зеленського за згодою на пред'явлення звинувачення Порошенко. Не встиг він доїхати, як Зеленському подзвонила друга людина в США і порадила цього не робити.
Коли Рябошапка приїхав, до Вови його не пустили і порадили взяти цей папірець і ... помістити десь ...
Цікаво, на скільки вистачить страху Зеленського перед США під напором ненависті до Порошенко? ;)

Візит Зеленського в Харків на танковий завод - типові приклади безграмотності Зеленського і лизоблюдства т.зв. "ЗМІ".
Зеленський: "За чотири роки на заводі собралітолько один танк!" Відлуння в "ЗМІ" "Один. Один. Один ..."
Зеленський: "На заводі багатомісячна заборгованість із зарплати!"
Відлуння в "ЗМІ" "борги, борги .. винувате колишнє керівництво ..."
До відома президента- "невігласа" (слово красиве).
Військової концепцією українського танкобудування було НЕ виготовлення нових танків, а глибокий реболт (переобладнання) величезної наявної кількості вже створених.
І ця концепяція правильна. Бо у противника озброєння те ж. Крім усього іншого - це економія коштів.
Чотиримісячна заборгованість - це плід роботи по "оптимізації" галузі ставленика Зеленського, агента "Ощадбанку" Айварас Абромавичуса.
Так що, Вова, "папєрєднік" - це ТИ.

Якщо ми правильно розуміємо геніальні задуми зеленого Керманича, втілені володарем "диплома недержавного бланка" в епічній сазі "бюджет 2020", то звільнення 18 000 державних службовців, 16 000 вчителів, ліквідація 1617 державних підприємств має позитивно позначитися на 12% падінні надходжень до бюджету, від попередніх геніальних рішень того ж дуету?
Повідомляємо дуету "Зе Го" - в зв'язку з процедурою ліквідації та звільнення, плодами вашої праці скористається вже новий президент через рік.

Зеленський зібрав представників тютюнових компаній "обговорити перспективи бізнесу в Україні". І отримав явно скоординовану відповідь - "Повернемося в вихідне після скасування закону".
Можна було і не збирати.

А в цей час президент країни їздить по пиріжкаж на "Теслі" і ....
пообіцяв за наступний рік побудувати в Україні 100 стадіонів, 100 дитячих садків і 100 шкіл, а до кожної з цих шкіл - пустити автобус.
Ось тільки грошей в бюджеті на це немає.
І слів немає ... Ті що є - нецензурні ...

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments