olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 08.11.2019.

*
Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявляє, що секретар РНБО Олексій Данилов не бачить його у своїй команді. Данилов "бачить" в своїй команді Сивохо.

Головний рефрен чергового самоінтервью Зеленського в "Теслі" - "Дивіться, ми ще живі!"
"Нам говорили, що цей президент не доживе до жовтня і долар буде по 100" - цей фейк, народжений в глибинах виборчої компанії, продовжує служити для Зеленського і К маркером ситуації - раз ще немає, то все добре.
Інших політико-економічних маркерів у цієї команди просто немає. Але все ж сама поява Зеленського вже видає внутрішню стурбованість і невпевненість режиму.
Судячи з різних джерел наш прогноз про можливий швидкий розпуск парламенту і уряду всерйоз обговорюється всередині групи Зеленського. При тому встановлений головний критерій існування уряду - отримання кредиту МВФ.
Ситуація в ВР для Зеленського складніша. Розпуск означає втрату монобольшості і непередбачувані результати голосування, але все наростаючі відцентрові сили в групі Зеленського, нездатність Разумкова хоч якось на це впливати, відверта бездарність Арахамія, ситуацію погіршують.
Поки що Зеленський вірить запевненням Корнієнко, що "все під контролем", але ця впевненість протримається недовго.

Основні параметри домовленостей Зеленського і тютюнових компаній - British American Tobacco запускає на мінімальну операційну потужність фабрику в Прилуках і призупиняє процедуру звільнення працівників. Зеленський протягом місяця забезпечує потрібні зміни в закон №1049, узгоджені з тютюновою асоціацією.

У відповідь на атаку Зеленського "на структуру", СБУ проводить атаку "на ефективність", розкриваючи різні корупційні схеми і затримуючи фігурантів у прямому ефірі. Все це проводить управління у боротьбі з корупцією СБУ, яке на вимогу Зеленського має бути ліквідовано. Ляпас по носі Зеленського - "не лізь в чужі питання, ми ефективно працюємо" і посмішка Авакову, який поспішив ліквідувати свій аналогічний відділ. Аваков просто забув, що питання в голові Зеленського живуть 16 діб. Головне - перечекати.

За старою звичкою пан Мхітарян (Артур Нверовіч, власник будівельної фірми "Позднякижитлобуд") відвідав в КМ нудьгуючого Гончарука, майже вночі. Разом і поїхали. Куди і навіщо ми не знаємо. Мабуть апетити протеже Зеленського в сфері будівництва в Києві Вавріша і зміна керівника київського ОДА всерйоз стурбували Мхітаряна.

Фінансування субсидій зменшено в бюджеті 2019 року на 6.4%.

Україна і США підписали Протокол про військову співпрацю.

Варто було нам заїкнутися про банк ... Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет звернувся в Управління Державної охорони з проханням надати йому охорону.

08-29 - "У відповідь на атаку Зеленського" на структуру ", СБУ проводить атаку" на ефективність "розкриваючи різні корупційні схеми і затримуючи фігурантів у прямому ефірі."
12-00 - Опубліковано указ Зеленського про звільнення всіх (!) Заступників Баканова.


Німецький парламент розривається між жадібністю і принципами. Зняти накладення поправки до європейської конвенції з "Північного потоку - 2" і отримати 25% прибутку від його функціонування через фінську схему - чи не знімати і залишитися порядними людьми.
Навіть наші джерела не можуть точно сказати, що виберуть німці.

Кабінет міністрів на закритій нараді в урізаному складі (присутні тільки 7 членів КМ) обговорює питання про підвищення ціни на газ для населення на 25%.

Черговий інформаційний привід - "міжнародний економічний форум" в Києві. Вова відкриває "зелене світло" китайцям з "Alibaba" замість Розетки і Нової пошти.

Джек Ма: в Україні "молодий уряд, розумні жінки, красиві жінки і прекрасна земля".
Це щоб ви зрозуміли, за чим вони прийшли.


Ахметов запускає новий телеканал з грудня 2019 року.

Олександрійський Патріархат визнав ПЦУ Єпіфанія.
2: 0 на користь України.
У Табелі про ранги він другий після Константинопольського.
РПЦ припинить поминання Олександрійського патріарха Феодора II через визнання автокефалії ПЦУ.
Шо діти малі ...;)
Я не буду з тобою грати в одній пісочниці ...

Незважаючи на підлі підступи ворогів і особисто товариша Зеленського, героїчне СБУ продовжує рейд по тилах корупції і до вечора, діставшись до Харкова, заарештувала таки когось ...
Кернес заліг і прикинувся корчем на болоті ...;)

Ми вас засмутимо, але підвищення ціни на газ все ж вирішено.
Кабмін роздумує над питанням, як би це подати, щоб це виглядало небаченим благодіянням. Або принаймні кого зробити винним.
Більшість схиляється до думки про теорію "злобного МВФ", що вимагає грошей українців.
Скажемо відразу - вони нахабно брешуть. Але почекаємо до ранку ...

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments