olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 09.11.2019.

*
Уряд Гончарука вирішив змінити тариф на транспортування природного газу до споживача в бік збільшення замість ціни самого газу. На скільки це вплине на кінцеву ціну - сказати складно, бо вони ще й внесли якісь зміни в формулу розрахунку цієї ціни.

Вчорашній день можна сміливо вважати своєрідною точкою відліку, коли режим Зеленського переходить з тематики "Що ми зробимо" на тематику "Чому ми це не зробили".
Озвучувати це доручено згасаючим зіркам режиму типу Богдана. "Наші громадяни повинні зрозуміти, що епоха - це період, це не певна точка. Не можна, помінявши президента і парламент, моментально збільшити пенсії" (с).

Заборгованість МАУ Коломойського ( "Міжнародні авіалінії України"), перед державою (в особі ДП "Украерорух") становить 1 млрд. 32 млн. 460 тисяч гривень.

Кажуть (не перевірено), Вова двічі поривався вчора звільнити Баканова, але у нього забрали ручку і папір;)

Відмінна схема відмивання відповідальності. КМ створює нового оператора ГТС. Новий оператор ГТС збільшує тарифи на транспортування газу в 3,5 рази і віддає на затвердження в КМ. КМ стверджує і передає на узгодження в дивний орган під назвою НКРЕКУ, яке повинно дати згоду. Хто винен - ​​невідомо ...

Вчора Оржеля (міністр енергетики) все-таки вмовили підписати заднім числом розпорядження по міністерству, легалізуюче імпорт електроенергії з РФ. Розпорядження було тут же засекречено і вилучено з загального реєстру.

Відразу два джерела: Зеленський вважає, що призначення міністром МВС Гриценко потрібно обговорити.
Третє джерело: Гриценко планують призначити на ключову посаду в МВС.
Якщо чесно, для нас це повна несподіванка або ми чогось не знаємо. Зеленський хоче усунути один силовий центр, щоб домовитися з іншим?

НБУ знає про плани створення банку у Зеленського і К. Але так як офіційних заяв немає, то робить вигляд, що не знає.
Ми знаємо, що розвідка НБУ краще, ніж у Зеленського;)

Повечерявши з Мхітаряном, Гончарук з ранку розповідає, який мізерний вплив олігархів на нинішню владу ...

Богдан, який живої корови зроду не бачив, розповідає, що після приватизації землі виробництво с \ г збільшиться в три рази. (Мудака Богдана ГЕТЬ !!! - прим olga_den_f)

Після розмови з Мхітаряном у Гончарука крім впевненості в нікчемності олігархів з'явилася і нова помічниця - екс-дезертирша з БПП.

Депутатська група, умовно нами іменована "анти-Ряба", що збирає підписи за відставку Рябошапки, запросила фінансову допомогу донорів. Інакше кажуть, ніяк ... Кругом корупція ...

Китайський "мільярдер" Джек Ма подарував Зеленському нефритовий фалос на підставці.
З точки зору китайців нічого поганого в цьому немає. Фалос - символ щастя і родючості, вони там його вулицями тягають.
Але поєднання зеленого кольору з фалосом сприймається у нас трохи інакше ...

Проституйовані "ЗМІ" заспівали про "бідних жителів ОРДЛО, які вважають себе громадянами України".
Харківська "Нью імідж маркетинг груп" навіть опитування замутило.
Це ті, хто з іконами і триколорами бігав, та по нашим солдатам стріляв - "а очі у них добрі-добрі" ... ( Тих "бідних жителів ОРДЛО" треба відгородити стіною, і не заважати їм "бути самостійними" - прим. olga_den_f)

«Наша команда, уряд, НБУ, Фонд гарантування вкладів и я особисто докладемо всіх зусіль, щоб повернути кошти, вітрачені на виплати вкладникам збанкрутілих и націоналізованих банків и на докапіталізацію державних банків через недобросовісних позичальників».
Вова урочисто клянеться МВФ, що поверне незаконно виведені гроші з банків ...
Зі своїх рахунків, чи що ...?

Холодницький (це прокурор проти корупції) продовжує медитувати над величезною купою матеріалу, скинутою йому хитрим Бакановим.
Ніззя ... Назар, якщо ти посадиш всіх причетних, у Вови не те що більшості, у нього і кворуму не буде;)

Вова піклується про нашу аудиторію. Хоче, щоб у нас вона росла і розширювалася;)
"Згідно з текстом документа, Кабмін зобов'язаний розробити і внести на розгляд Верховної Ради ряд законопроектів, що регулюють діяльність медіа в країні".
Після такої "регуляції" від їх "новин" з нудьги мухи будуть вмирати ..
Комісія з питань свободи слова - працює!

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments