olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 11.11.2019.

*
Вчора Гончарук зустрічався із Зеленським поза офіційними місцями. Про що говорили - невідомо.

З раннього ранку якийсь незрозумілий скандал між Разумковим і Корнієнко з взаємними роз'ясненнями кому куди йти ... Пане Разумков, ну ладно Корнієнко, але ви-то ... З хорошої інтелігентної родини ...
Тиждень починається цікаво ...

У нас вночі був переворот? Що відбувається? Оржель (це міністр енергетики) кричить на главу парламентського комітету Геруса, слів не добираючи .....

"Партія повинна бути сексі" - заявив на з'їзді СН новообраний лідер, головний свідок "всєподконтроля" Корнієнко.
З головним секс-символом партії напевно вже все ясно.
Залишається головне питання: "Партія-сексі - це та ЯКА, або та ЯКУ будуть ....?"

Нацполіція доповіла про початок акцій протесту, які проводяться аграріями по всій Україні на основних автомагістралях. Станом на 10-00 - 13 регіонів, 24 точки.

Зеленський звільнив Геруса з посади представника президента в Кабінеті міністрів.

У верхах тиха паніка. Зеленський зажадав погодинної доповіді про акції аграріїв і домовився про зустріч з Тимошенко.
Реально вони просто не очікували такого швидкого початку, але у Тимошенко Зеленський буде просити тримати акції подалі від Києва.
Тим часом Корнієнко збирає фракцію СН.

СБУ накрило в Харкові величезну мережу, що займається незаконним нарахуванням соцвиплат за липовими довідками жителям ОРДЛО. Масштаби просто дикі.

Справа Ігоря Мазура, затриманого за запитом Росії в Польщі, починає обростати дуже цікавими подробицями.
Як виявилося, російська сторона дуже добре поінформована не тільки про можливі варіанти переговорів і консультацій, які веде українська сторона, а й докладно про детальні обставини діяльності МЗС. Ці обставини включають розклади візитів, список делегацій, час прибуття і т.п.
Хочемо звернути увагу, що дана інформація передається безпосередньо в ОПУ за усним (!) розпорядженням Президента Зеленського, даним десь місяць-півтора тому.
На даний факт звернув увагу міністра закордонних справ Пристайко співробітник МЗС Костянтин Єлісєєв. Після чого раптово звільнився з МЗС без пояснення причин.
Висновок банально простий - інформація росіянам витікає з ОПУ.

Пане Зеленський, Єрмак не має допуску навіть до документів "для службового користування". Доступ його до цих документів - ваш особисто посадовий злочин. Поруч з вами знаходиться людина, безпосередньо пов'язана з російськими центрами таємних зовнішньополітичних операцій. Прокиньтеся!

Ціна на газ для населення в листопаді зросте на 14,7%. Єдина причина зростання ціни - нові ціни на транспортування газу введені Кабміном на засіданні з кворумом в 7 чоловік.

Як ми і попереджали, почалася спиртова епопея ... Внесений президентом Зеленським з подачі міністра економіки Мілованова (а почему не Кабінетом міністрів?) Законопроект про демонополізацію спиртової галузі виявився найчистішої води аферою державного масштабу, в яку розкішно (поманивши чим?) Втягнули Зеленського.
"Збитковий, розвалений, застарілий" "Укрспирт" виявився прибутковим, технологічно сучасним підприємством, одним з топ-платників податків в державну казну ...
Призначений за протекцією Мілованова новий директор "Укрспирту" виявився тим самим керівником, який ледве не довів підприємство до банкрутства три роки тому.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments