olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 12.11.2019.

*
Фактичне розкриття російської "групи впливу" призвело до того, що Росія вирішила довести до повномасштабної кризи ситуацію для Зеленського. Абсолютно необгрунтованим підняттям ціни на газ продемонструвати необхідність "домовлятися з Росією про дешевий газ" і ідіотським порушенням справи проти Пісарука - блокувати кредити ЄБРР і МВФ, для демонстрації необхідності "співпраці з Росією".
Крапку в цьому повинна поставити т.зв. "Нормандська зустріч", на якій йому підсунуть черговий порожній папірець під серйозні поступки.
Зеленський в цій грі навіть не фігура. Він клоун в сусідньому цирку.

Підсумки "переговорів" за протестами аграріїв між Зеленським і Тимошенко - арешт фігурантів справи VAB банку, що належить Бахматюку, керівнику однієї з найбільших агрокомпаній України UkrLandFarming.

За даними російських джерел, близьких до адміністрації Президента Росії, основні концептуальні пункти пропозицій, які Росія збирається озвучити на засіданні "нормандської четвірки", такі:
1. Конституційне закріплення "особливого статусу" для територій окремих районів Донецької та Луганської областей. У документі це називається "території особливої ​​форми функціонування законодавства і державної влади". Під поняття "особлива форма" пропонується підвести закріплення в бюджеті України окремої статті витрат по фінансуванню цих територій, узгодження форми оподаткування цих територій, узгодження форми загальноосвітніх програм, функціонування політичних партій і організацій, функціонування органів охорони правопорядку і судової системи. Так само пропонується ввести квотований принцип представництва цих територій у Верховній Раді України.
2. Законодавче закріплення повної амністії всім учасникам збройних формувань ОРДЛО, всім учасникам і організаторам виборів і референдумів.
3. Закріплення в законодавстві України функціонування транскордонної форми економічного співробітництва за рішенням органів ОРДЛО.
4. Проведення виборів до місцевих органів після виконання цих умов.
5. передача контролю за кордоном українським підрозділам після проведення виборів.
Даний документ поки не затверджений Радою Безпеки РФ, але ймовірність його затвердження дуже висока.

Закон про землю знятий з розгляду у Верховній Раді. Розгляд перенесено поки на невизначений термін.

Зеленський погодився на зустріч з Путіним один-на-один;) Тепер півроку можна буде розповідати, що "... я все вирішив ...".

Радник президента України Андрій Єрмак вранці покинув територію України. Подробиці з'ясовуються.

Бахматюк написав відкриту заяву Зеленському про тиск силовиків на бізнес. Під загрозою опинилася компанія, в якій працює 27 000 чоловік, яка виробляє 1% ВВП, платить 3 мільярди гривень податків і виплачує понад 3.5 млрд гривень зарплати.

Гризлов в Мінську частково підтвердив і озвучив нашу інформацію про нові вимоги Росії.

Ось цікаве спостереження.
Коли приходили від Білецького до ОПУ "Проти капітуляції" - поліції майже не було.
Прийшли селяни - поліції в два ряди з огорожами.
Хто прочитав Вові історію Коліївщини? ;)

Відчувши посаду в МВС, Гриценко кинувся обливати брудом Гонтареву. Навіть Коломойський собі такого не дозволяв.
Недобре це ...

Після передчасного зникнення Богдана з коментарями всього і вся, цю роль взяв на себе Арахамія. Мабуть, він наступний на злив.

Україна відмовилася від участі в черговому засіданні мінської погоджувальної групи. Вова вирішив пограти в "або-або".
Цікаво, на скільки його вистачить. Повернеться Єрмак і умовить?

Смолій (голова НБУ) перервав своє відрядження і повернувся до Києва. Він так само проінформував структури МВФ про ситуацію навколо НБУ і про тиск силових структур. 14 листопада в Україну приїде делегація на чолі з Роном ван Роденом. Будуть говорити з Вовою ...

Для розуміння ситуації. До кінця року Україні потрібно близько 37 млрд. гривень. Це на внутрішні платежі. У зв'язку з падінням бюджетних надходжень від геніальних ходів Вови і К нашкрібається 12-20.
Без кредиту МВФ ми входимо в НР із заборгованістю по пенсіях і зарплатах бюджетників.

За п'ять місяців НАБУ, САП, прокуратура відкрила по економічних злочинах 511 справ.
До суду дотягли 10.
Рішень судів на реальне виконання 0.
Озирніться, компанія Коломойського тупо заборгувала 1 млрд. гривень. А це нікого не хвилює ...

Tags: Хроніка ...
Subscribe

 • © Кто такой МОСКАЛЬ ?

  * © Кто ж такой москаль? Мне в детстве рассказывали, что во времена "Запоріжської Січі", были КОЗАКЫ - защитники УКРАИНЫ, которые были, как…

 • ©Кто такой МОСКАЛЬ ?

  © Кто ж такой москаль? Мне в детстве рассказывали, что во времена "Запоріжської Січі" ,были КОЗАКЫ - защитники УКРАИНЫ, которые были, как правило,…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments