olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 22.11.2019.

*
Новий глава Європейської народної партії Дональд Туск, який поставив основним своїм завданням боротьбу з "безвідповідальним політичним популізмом", вчора влаштував прослуховування записів розмов представників адміністрації Зеленського з різними правоохоронними органами, на яких вони відкрито вимагають і отримують запевнення у виконанні переслідувань своїх політичних опонентів.
Лейтмотив цього всього виражений Туском прямо: "популізм - це перша стадія згортання демократії і встановлення авторитарної влади".

Зеленський про Іванісова "Якщо завтра буде хоч один факт, хоч щось, завтра я змушу цію людину скласти мандат і піти з партії "Слуга народу", - брифінг 20.11.2019, Очаків, після огляду повернутих РФ кораблів.

21.11 було опубліковано повне рішення суду, озвучені коментарі потерпілої, 5 державних інстанцій підтвердили звинувачення Іванісову.

На момент ранку 22.11 Іванісов Роман Валерійович є депутатом Верховної Ради України.

Міністр закордонних справ Маас особисто поінформував канцлера Німеччини Меркель про свої дії і вручив їй підготовлений його відомством оглядовий аналіз ситуації в Україні.

Закупівля Україною французьких патрульних катерів проводилася поза загальноприйнятими нормами міжнародних закупівель озброєння і без проведення експертної оцінки контракту. В такому випадку її фінансування з державного бюджету є недостатньо обґрунтованим - доповідна записка міністра фінансів Маркаровой прем'єр-міністру України Гончарука від 21.11.2019 р

Арахамія отримав повістку з НАБУ з приводу чергового відновлення в США справи проти компанії TemplateMonster (він в ній співзасновник).

Не дивлячись на всі запевнення Кабміну, місія МВФ "... не бачить можливості виділення кредиту МВФ в цьому році". (Як там у кіношці ? МВФ в жопу ? ;))) )

Таке повідомлення надіслано до центрального офісу МВФ. Якщо це так, то Україна входить в 2020 з додатковим дефіцитом бюджету в 41,4 млрд. гривень.

Бахматюка оголосили в розшук.
Бахматюк: "Наші міжнародні адвокати здивовані такою позицією".
Бахматюк потрапляє під цей пункт договору Зелеского і "Колумбуса": "Монополізація аграрного сектора України буде усунута".
Власне тут мова йде про ліквідацію, або серйозне ослаблення великих українських агрохолдингів, для перешкоди прямої покупки ними земель сільськогосподарського призначення. Справа Бахматюка, справа Косюка, що розкручується, спрямовані саме на це.

Корнієнко: "Депутатам від СН десятки разів пропонували хабара" (ой дурень ...)
Судячи з відсутності заяв в правоохоронні органи, сторони домовилися? ;)

У "Слузі народу" прийняли офіційне рішення щодо Іванісова - він виключений з партії і фракції. Про це повідомив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубинський.
У цьому маленькому повідомленні безодня цікавої інформації.
По-перше, як ми і говорили, мандат не заберуть, і президент ... сказав неправду.
По-друге, згідно з регламентом ВР України, питання про виключення з фракції приймається виключно на зборах фракції. Зборів таких не було. Партія президента в черговий раз поклала "своє бачення" на Закони України.
І, по-третє, - від чийого імені проголошує "офіційне рішення" пан Дубинський? Він не глава фракції, (поки не глава), залишається тільки партія? Та сама, на з'їзді якої Дубинський прямим текстом заявив про бажання увійти до її керівництва.

"Зовнішність - мій плюс. Я розумію, про що думає чоловік під час переговорів ... Це дає мені деяку гнучкість ... Можливість зайняти нестандартну позицію", - заступник міністра Клітін.
Поручик Ржевський, мовчати !!!
Це заступник міністра! ;)

Tags: Хроніка ...
Subscribe

 • © Ось чому наша осінь сіро-зелена.

  * © А ви як думаєте, чому у цьому році така осінь не різнобарвна ? Ага, а от і не вгадали. Просто у Осені поцупив фарби маленький сірий чоловічок.…

 • © Про осінь і про життя

  * © Нарешті наша осінь заплакала. Сьогодні зранку мрячило, з обіду почало накрапувати, а під вечір і взагалі полило. Будівельники-дорожники нарешті…

 • © Осінь 2015-го, листопад, день 4-й.

  * © Україна стоїть на вухах, від новин, які одна "краща" за іншу. " Російсько-терористичні найманці відкривали вогонь у бік наших позицій в…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments