olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 25.11.2019 р

*
Голова газового дивізіону "Нафтогазу" Андрій Фаворов дав свідчення слідчій комісії Конгресу у справі Парнаса/Фрумана і повідомив, що вони зверталися до нього з питання усунення з посади глави "Нафтогазу" Коболєва. "Нафтогаз" зіграв на випередження і заблокував можливість для Зеленського зняти Коболєва, яким дуже незадоволений Путін.

Дзвонив Путін. Обговорювали газові питання. Путін незадоволений жорсткою позицією Коболєва і Вітренко.

Сьогоднішнє медичне обстеження президента Зеленського тривало 2 години 40 хвилин.

Коломойський пішов ва-банк. Протестуючі увірвалися в НБУ. МВС робить вигляд що її немає. СБУ із задоволенням спостерігає. Вищого керівництва немає з ранку. Якщо Смолій просто подасть у відставку з Вовою не будуть у фінансовому світі розмовляти навіть офшорні клоаки.

Про розкриття держрезерву. Ця кримінальна справа за фактом розкрадання. Хто розслідує незрозуміло, але точно не ДБР.

Після від'їзду місії МВФ і відстрочки одержання кредиту, команда Зеленського прийняла рішення по технічному рішенню в питанні долі "Приватбанку". За основу робочої версії в питанні "Приватбанку" взята версія злиття двох банків з переважною часткою державної участі "Ощадбанк" і "Приватбанк". "Зайва" структура банківської мережі буде реалізована через спеціалізовані аукціони. Йде обговорення компанії юридичного супроводу для цього проекту.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments