olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 26.11.2019 .

*
У Зеленського цілком серйозно обговорюють заміну Смолія на посаді глави НБУ Ющенком. Головний двигун питання - Уманський. Очевидно там вважають що з Ющенком можна буде домовитися легше. Вони глибоко помиляються. Ющенко компромісний де завгодно, крім банківських питань. Він учень Гетьмана і залізний монетарист.

На доповідній Кабміну в якій повідомляється про катастрофічну ситуаціїю з виплатою зарплати бюджетникам, Зеленський власноручно написав "Терміново найти кошти!". Пісня Кабміну Гончарука доспівана.

Реакція Зеленського. В Івано-Франківську сьогодні, 26 листопада, можуть ввести особливий стан в зв'язку з антитерористичними навчаннями кількох відомств. В цей час можуть обмежувати або забороняти пересування людей і транспортних засобів, перевіряти документи, оглядати автомобілі та інше.

Бурштинська ТЕС (Івано-Франківська обл.) з холдингу ДТЕК Ріната Ахметова оголосила про початок роботи в режимі простою, що означає обмеження виробництва електроенергії. Про це йдеться в офіційному листі, який керівництво ДТЕК направило Бурштинській міськраді. Це загрожує серйозними проблемами з енергозабезпеченням як мінімум трьох областей України. Але ще більш важливо інше - причиною такого рішення називається "імпорт електроенергії з РФ за демпінговими цінами".
Ахметов завдає удар по Зеленському. Створюється вогнище соціальної напруги в регіоні і без того явно опозиційному режиму Зеленського.

===============

Який ідіот одягає першу леді ...

В адміністрації є ціле управління з питань протоколу. Там дивовижні, блискучі фахівці.

Вони знають найтонші деталі. Вони можуть одягти будь-яку корову так, що вона буде виглядати королевою. Навчити ходити, сидіти, їсти, пити. Єдине питання - їх потрібно слухати, але ...

Нам плювати як виглядає Лєнка Зеленська, але вона представляє країну, і ось тутечки повний капець ...

======================

Німецьке джерело. Взаємини між президентом Франції Макроном і канцлером Німеччини Меркель зараз знаходяться в стадії прихованої конфронтації. Німеччина закінчує складну комбінацію, по якій їй переходить у володіння один з найбільш ключових об'єктів майбутнього "Північного потоку-2". Це відомо Макрона і дуже його турбує.

=================

У наших "зелених друзів" нова методичка.
"Зеленський скоро посадить Коломойського".

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment