olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 27.11.2019.

*
Уряд крім усього затвердив комплекс заходів щодо переходу оплати споживачів газу на ринкову ціну. Вони ще не погодили що будуть брехати (напевно про МВФ), тому так скромно про нього мовчать.

Уряд Гончарука нахабно бреше, коли говорить про "виділення 1.4 млрд." бо за сьогодні ні на які казначейські рахунки нічого не надходило.

Кабмін нахабно мстить Пенсфонду за відмову незаконно передати йому гроші на виплати за лікарняними.

Гончарук нахабно бреше про відсутність переговорів про прямі поставки газу з РФ. переговори ведуться в обхід "Нафтогазу"

Кабмін ПОЗА бюджету, витратив майже 76 млн. Гривень на придуркувату ідею "Країни в айфоні" ФІНАНСУВАННЯ ЯКОЇ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО БЮДЖЕТОМ!

"Кабмін прийняв рішення про проведення аудиту Пенсійного фонду."
Ну це вже чисто помста.

З самого ранку ПФ зажадав від Кабміну папір на "Нецільове використання коштів Пенсійного фонду". Щоб не зробили з главою ПФ, стаття КК з цього питання йому не світить. Зрозуміло, що такий папір ніхто не напише. Останнім джерелом грошей для Гончарука залишається фонд надзвичайних ситуацій. Там всього 123 млн. гривень, але хоч комусь рот заткнути вистачить. Будемо за те точно знати що правління Зеленського - надзвичайна ситуація.

Керівництво НБУ офіційно поінформувалло керівництво The World Bank, International Monetary Fund (IMF), European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) про факти інформаційної, юридичної та структурної атаки на діяльність Національного банку України з боку бізнес-структур Ігоря Коломойського, які здійснюються при повному потуранні і непрямій підтримці керівництва України.

Відмінний хід. Війна оголошена.
Тепер тихо паскудити у Вови не вийде :)

Нові тренди пропаганди від Зеленського.
"Скоро ми посадимо Коломойського ...", "Ми нагнули Росію і вона прийняла наші умови".

Вчора в порту Петербурга (РФ) стало під розвантаження судно з Німеччини, яке перевозить 566 тонн збідненого гексафториду урану (* це хімічно токсичний відход, який виходить при збагаченні урану) з німецького заводу Urenco Deutschland в Гронау. Це перша поставка т.зв. "Уранового хвоста", який ввозиться в Росію під видом "сировини для збагачення". Насправді реовини будуть просто складовані в контейнерах на території Свердловської області. Реалізація цього проекту і її вже демонстративний початок - частина двосторонніх домовленостей Німеччини і Росії по виріенню українського питання.

"Цінний подарунок від нього" обіцяний Зеленським тому, хто повідомить інформацію про місцезнаходження Альперіна, дістанеться адвокату Федура, який повідомив, що його клієнт не чув ні про який розшуку і прийде 27 листопада послухати казки прокуратури САП. Як з'ясувалося, розшук оголосив тільки президент. САП про це нічого не знає.

Глава ДБР Труба урочисто заявив, що прокуратура НЕ передавала йому "справа Майдану", так як вона до цих пір не інвентаризувала цю справу. Зате встигла звільнити всіх слідчих по ньому.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments